Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi volt ez?kv tól lehetett?

Mi volt ez?kv tól lehetett?

Figyelt kérdés
Megittam 1nap alatt vagy 5 csésze kávét. Munka végefele már bal mellembe fájdalom feszülés és a vállamba is fájdalom . Munka után már nyomás érzet is volt mellkasomba baloldalt es a hátamba is enyhe fájdalom. Kávé okozhatta? Ittam jó sokvizet meg bevettem egy pulzus csökkentőt amit már amúgyis szedek évekóta. Kb 2óra alatt ez az egész elmúlt. Ja és tegnap is ittam egy energiaitalt megvagy 1 liter kolát meg 3 kv.

2022. márc. 26. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

5 csésze kávé az már túl sok a szervezetnek. (Kb. "öngyilkos" adag.) Az meg ráadás, ha még erősre is van főzve...


Az energiaitalt én ÉLETVESZÉLYES szernek tartom. (Egyetlen egyszer elég volt kipróbálni, SOHA TÖBBET!!!)


A kóla sem tesz éppen jót a vérnyomásnak. Miért hajtod magad túl ennyire? Milyen munkahely az, ahol ilyen őrült szinten kell teljesíteni?


A szíveddel játszhatsz, de aztán meglesz a böjtje nagyon. Akkor pedig ne csodálkozz egyáltalán!

2022. márc. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koffeines dolgokat abbahagyom.
2022. márc. 26. 01:36
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Bölcs döntés! :)


Távolabbi emlékeim szerint a zöld tea élénkít. Ráadásul antioxidáns hatása van, tehát mindenképpen jót tesz a szervezetnek.


Meridián teák is kitűnőek az egészségi állapot fenntartására (máj- vese- szív- tüdő és a többi.)


Esetleg a koffein tabletta belefér(het), mert étrend kiegészítőként árusítják (naturland termék.) Viszonylagos élénkítő hatása van.


Ha megteheted - és idődbe belefér - inkább sportolj a szabad levegőn! (Olyan mozgásformákat válassz, amilyeneket szeretsz!)


A testedzés nemcsak a vérkeringésnek tesz jót és a szív munkáját is segíti, de a kedélyállapotra is bizonyítottan jobban hat.


1-es (hölgy) válaszoló voltam.

2022. márc. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Zöld teát se igyon, abban is van koffein!


Kérdező, beszélj a háziorvosoddal!

2022. márc. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!