Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rosacea börbetegségre nektek...

Rosacea börbetegségre nektek mi vàlt be milyen krém?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok-sok naptej elsőnek, de ezt csak orvos tudja kezelni, lézerrel elég szépen lehet kezelni
2022. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem egy magánbőrgyógyász írt fel egy krémet. Metronidazol+ Protopic+ Crem.aqu. Napok alatt rendbe rakta az arcom.
2022. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es ez egy krém csak ilyen hoszzu a neve?
2022. ápr. 12. 15:44
 4/6 anonim válasza:
Ez egy keverék.Háziorvos fel tudja írni. Pontosan így van: Metronidazol (6g)+ Protopic (30g)+ Crem.aqu. (40g). Én este kentem vele az arcom. Az elején naponta utána meg csak pár naponta illetve szükség esetén. Nekem azért írták fel ezt, mert száraz,gyulladt és piros volt az arcom apró pattanásokkal,göbökkel. Ha neked enyhe a rosaceád megpróbálhatod a Soolantra krémet is először. Mondjuk nekem az nem segített, de sokaknál használ.
2022. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem ez krém a pirosságra és a pattanásos göbökre használt.Ha más jellegű a rosaceás tüneted akkor szerintem egyeztess egy bőrgyógyászal. Vagy próbáld ki a Soolantrát vagy a Bioderma/La Roche termékek valamelyikét. Nem mindenkinél ugyanazok válnak be.
2022. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Lassan egy éves a kérdés, kenytél valamit az arcodra rosacea ellen és segített-e?
2023. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!