Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ínhüvelygyulladásból mennyi...

Ínhüvelygyulladásból mennyi idő múlva gyógyulhatok ki? L

Figyelt kérdés

3 hétig tűrtem, hogy fáj a jobb csuklóm, mert aztán már el kezdtek zsibbadni az ujjaim is, nem tudtam írni tollal se, mert a tenyerem is fáj, és már a karom is végig a könyökömig. Az orvos begipszelte egy hétre és gyulladáscsökkentőt adott. Viszont mikor lekerült a gipsz, nem javult semmit, ezért elküldött fizikotherápiára, és kenegetnem kell Voltarennel, fáslizom, meg továbbra is szedem a gyulladáscsökkentőt. Sajnos munkából nem maradhatok ki, ezért amint levették a gipszet, mentem vissza dolgozni. Próbálom kímélni, de minden nap fáj. Lassan már 2 hónapja.

Mikor fog vajon elmúlni? Eddig 5 fizikon vettem részt, és 10 alkalom van felírva. Lehet kellesz mennem többet?



2022. márc. 28. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is van hosszú évek óta, nem nagyon lehet vele semmit csinálni. Sajnos, elkerülhetetlen, hogy használjuk a kezünket, és a terhelés csak ront a helyzeten.

N

2022. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak sok-sok hét teljes gipsz, utána megfelelő kezelés. De van akinek úgy marad.
2022. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a második írja. Bal kezem 3 hete van gipszben és még ugyanennyi ideig lesz is.
2022. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3: Neked is úgy, hogy az összes ujjad be van gipszelve?
2022. jún. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4 ujjam, hüvelyk nem. Neked mindegyik?

Meddig kell gipszben lenned?

Minden orvos mást mond. Nekem tegnap volt kontroll, de csak bementem, ránézett a gipszre es most másik orvos volt, eddig július 4 volt a levétel időpontja, ez a doki meg július 11-ét mondott.

2022. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem mind az 5... De már nem bírom. Elvileg még 1 hét, de már lassan úgy vagyok vele, hogy leszedem mert már megzavarodok tőle.
2022. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!