Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid után tachycardia?

Covid után tachycardia?

Figyelt kérdés
Érdekelne alakult-e ki valakinél tachycardia covid fertőzés után? 3 oltás után decemberben elkaptam a covidot. A tünet tachycardia volt (előtte soha), illetve szag és ízvesztés ami nagyon hamar rendeződött. A magas pulzus viszont megmaradt. A kardiológiai vizsgálatok jelenleg folyamatban vannak. Orvos eddigi véleménye alapján az alacsony/normál vérnyomásom miatt pulzuscsökkentőt egyenlőre nem kaphatok. Valakinek valami tipp gyógyszer nélkül hogyan rendeződhet ez az állapot? Előre is köszi a válaszokat! :)

2022. ápr. 8. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne. Januárban zajlott a 2. COVID fertőzésem. Nagyon enyhe tünetekkel lezajlott kb 3 nap alatt. A két covid fertőzés között 2 oltást kaptam. A pulzus probléma nem akar rendeződni. Ráadásul a januári covid óta a vérnyomásmérőn gyakran megjelenik a ritmuszavar ikonja is. Mindez alacsony vérnyomás mellett.
2022. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Kicsit sok mostanában a pulzusprobléma a gyk-n...
2022. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: Igen valószínűleg amiatt, mert a magyar eü. szerint bármi panaszod van lehetőleg be se menj semmilyen vizsgálatra vagy konzultációra, (személy szerint és magánba járok ha tehetem) de a TB-t persze fizesd..

Egyébként nem szoktam kérdéseket feltenni, viszont mivel a környezetemben eddig érdemi segítséget nem kaptam, úgy gondoltam kíváncsi lennék tapasztalatokra. Ha neked nincs ezzel kapcsolatos problémád, amit remélek, mert nem könnyű a mindennapjaidat így élni, kérlek ne degradáld le azokat akik ezzel a problémával kapcsolatosan írnak ki kérdéseket! Köszönöm.

2022. ápr. 8. 12:06
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ja, te vagy a 15 orvosos hipochonder? :-D
2022. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van az egészségügyi ellátással kapcsolatban. Hónapokat kell várni, mire bejutsz valahova. (1–es hozzászóló)
2022. ápr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem én vagyok a 15 orvosos hipochonder és sajnálom is azokat akik ebben a zavarban szenvednek! Szimplán csak nem kedvelem az érdemtelen válaszokat, mivel mások tapasztalatai miatt tettem fel a kérdést, ami tényleg érdekelne, nem azért, hogy valaki unatkozásból kötekedjen... :)
2022. ápr. 8. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!