Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy sérvem lenne?

Lehetséges hogy sérvem lenne?

Figyelt kérdés
3 napja jàrok edzeni viszont nem emeltem nehezet, hasprèst csináltam gépen 20 kilóval (relatív kevés) direkt nem csináltam többel, és baloldalt a hasam alatt elkezdett fàjni, ma màr a màsodik napja megàllàs nélkül, ha tüsszentek vagy köhögök fáj, viszont ha valami „nehezebbet“ emelek nem fáj jobban vagy erösebben, ha àgyból vagy ülő helyzetből felállok ugyan ùgy fáj, ha wc-zek akkor is nagyon fàj, szerintetek mi lehet?

2022. ápr. 11. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Húzódás.
2022. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Lehet akár vakbél is.

Ha megnyomod, fáj? Ha igen, akkor ne várj tovább, menj orvoshoz vele.

2022. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gublug ***** válasza:
40%
2-es: vakbél jobb oldalt van.
2022. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gublug ***** válasza:
70%
Ha sérv, akkor dudorodik.
2022. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

Ahhoz nem kell nehezet emelni hogy sérv legyen.Az még 1 rossz lépéstől is lehet. El kell menni sebészeti rendelésre,beutaló sem kell.

Jobb lenne a sűrgősségire menni,ott előbb vizsgálnak meg .

2022. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ha megnyomom eléggé fáj, dudorodást sehol nem érzek/tapintok és nem is látok
2022. ápr. 11. 22:50
 7/7 anonim ***** válasza:

"Lehetséges hogy sérvem lenne?"


Lehetséges. Bárkinek lehet sérve. Olyan nincs, hogy valakinek nem lehet sérve. Miért nem lehetne?

2022. ápr. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!