Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal alhasai fájdalom mit...

Bal alhasai fájdalom mit jelezhet?

Figyelt kérdés

Január óta hol jelentkezik a fájdalom, hol nem, de egy általános diszkomfort érzet az helyelközzel állandó a vastagbél alsó tájékán. Pontosan tudom az időpontot és az eseményt, ami után előjött először a fájdalom. Ez egy tisztítókúra alkalmából végrehajtott ‘fenék tisztítás’.

Gasztróra sajnos májusra kaptam időpontot. Étvágyam van, nem fogytam egy dekát se, nincs láthatóan véres székletem, labor nem mutatott ehhez köthető eltérést, hasmenésem ritkán van.

Az internetet bőngészve elő jött már sajnos minden, ibs, chron, fekélyes vastagbélgyulladás és daganat…


Nem tűnik úgy, hogy el szeretne múlni, mintha lenne itt valami.


Bárkinek bármi ötlet? Esetleg valakinek hasonló panasza van, ha nem is hasonló okból kifolyólag?



2022. ápr. 13. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Vizsgálat nélkül nem lehet megmondani. Egyébként felejtsd el, hogy az, hogy időnként megfosatod magad bármilyen "tisztító" hatást kifejtene vagy hogy ennek eredményeképpen bármilyen egészség-nyereségehez tudnál jutni. A hasonló produkciók a jövőben ellenjavalltak.
2022. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Diverziculitisz lehet. Ezek kis tasakok amik kialakulnak. Nagyon sok embernek van, de nem okoz panaszt. Viszont ha a tadakba szeklet kerul valami miatt ,/ lehet szekrekedes es erolkodsz, vagy nagyon hig szeklet/ akkor begyulladhat es ez okoz tompa kellemetlen fajdalmat.
2022. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amugy nagyon szerencses vagy, hogy majusra kaptal idopontot. Az en idopontom 4 honapos volt. Mi lett az eredmeny?
2022. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!