Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Genitális herpesz mindig...

Genitális herpesz mindig hólyagok képződésével jár vagy egy pici pattanásszerű "kiütés" is jelezhet herpeszt?

Figyelt kérdés
A barátomnak kb. 6 hete jelentkezett a nemi szervén 3 picike kiütés. Az orvos vizsgálat nélkül, ránézésre herpesznek minősítette, gyógyszer szedését nem javasolta. 1 hete újra előjött 1 db, picike, nem fáj, nem hólyagos és 3 nap alatt elmúlt herpesz kenőcstől. Másik orvoshoz ment aki azt mondta, nem herpesz. Csinált vérvizsgálatot, aminek az eredménye IGM negatív, IGG pozitív. A barátomat megnyugtatta, hogy nincs baj, de ő ennek ellenére teljesen kétségbe van esve, így nem lehet élni. Ez az orvos sem javasolta gyógyszer szedését. Én a tüneteket nem láttam, a barátom külföldön él. Melyik orvos tévedett? Én azt javasoltam, megnyugtatásul menjen egy harmadik orvoshoz. Sok véleményt olvastam, mindenki ronda hólyagokról, égető érzésről, nagy fájdalomról beszél, így bennem felmerül, hogy talán nem herpesz, mert semmi ilyen tünet nála nem jelentkezik. Reménykedem, az én megérzésem jön be, nagyon szeretném megnyugtatni, mert borzasztó idegállapotban van, ami csak ront a helyzeten. Az orvos is azt mondta neki, hogy ne hozzá, hanem pszichiáterhez menjen.:)

#genitális herpesz #fájdalommentes #hólyag képződés #pattanásszerű kiütések #lázmentes
2020. jan. 9. 19:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!