Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akiknek már hunyt el rákban...

Akiknek már hunyt el rákban ismerőse! Voltak jelei, hogy közeledik az elkerülhetetlen? Mik voltak azok?

Figyelt kérdés
Haláluk előtt volt-e valami látható jele, hogy hamarosan itt a vége, vagy csak egyik napról a másikra elmentek?

2022. ápr. 13. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

anyukámnál pl. az, hogy ki-be járkált a kórházba, mert fájdalmai voltak.

az utolsó napokban már nem volt önmaga, meg sem ismert sajnos, csak morfiumot adtak neki.

borzasztó volt látni úgy.

2022. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A testvéremet egy tőlem 150km-re lévő kórházban kezelték. Hétvégén voltunk nála, akkor még úgy tűnt, hogy jó állapotban van. Még a kedvenc süteményét is jóízűen elfogyasztotta. Aztán az lett a furcsa, hogy egyik napról a másikra nem válaszol az üzenetekre. Éppen dolgoztam, amikor anyám sírva hívott, hogy hívta az orvos, menjünk be elköszönni, mert csak napjai vannak hátra. Azonnal kocsiba ültem. Mire odaértem, ott volt a szűkebb család. Szüleim, a férje, a lánya, a másik testvérem, nagynénémék, az unokatestvérem. Akkor még tudtunk vele beszélni, bár nagyon nyomta a fájdalomcsilapító. Szerintem nem tudta, hogy mi tulajdonképpen elköszönni vagyunk ott (szerencsére), csak meglepődött. Este alig akartam hazamenni. Amilyen gyorsan odaértem, olyan lassan értem haza. Másnap a feleségemmel indultunk újra útnak (ő előtte nap nem tudott eljönni), éppen csak úton voltunk, amikor anyám bőgve hívott, hogy ne siessünk, nem várt meg minket, feladta a harcot. Nem érte meg a következő hétvégét.
2022. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kirazott a hideg, borzasztoan sajnálom hogy ez tortent veletek!:(


Kb 13 evesen anyukám egyik jó barátja hunyt el rákban. Neki voltak igen, kb 2 hónapot szenvedett "csak" viszont az borzasztoan rossz volt, a végére már járni se tudott, pelenkazni kellett, enni is alig tudott, elég kicsi voltam meg de a mai napig emlékszem mennyire megviselt.


Nagypapám vastagbélrákban hunyt el, akkor kb 2 éves lehetettem. Ő sajnos nagyon későn ment el már orvoshoz így nem nagyon tudtak rajta segíteni. Úgy volt az utolsó műtét kell már csak és utána hazaengedik a kórházból mert jól reagált a szervezete a kemora és a sugarra. Műtét után nem ébredt fel többet..

2022. jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!