Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Húgyhólyag nélkül,hogy lehet...

Húgyhólyag nélkül,hogy lehet teljes életet élni?

Figyelt kérdés

Az orvos azt mondta,hogy lehetséges,hogy el kell majd távolítani a húgyhólyagomat. Utána néztem,hogy milyen lehetőségeim vannak utána,és hát akkor inkább nem szeretnék tovább szenvedni.Milyen lehet már,hogy zacskóba vezetik ki a vizeletemet.. :( Úgy,hogy lehet élni?

Maga a tudattól már teljesen pánikba estem,és nagyon rossz érzés tölt el emiatt.



2022. ápr. 14. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg sokan élnek így különösebb probléma nélkül. De van lehetöség rekonstrukcióra is, amikor bélböl vagy egyéb megfelelö szövetböl készítenek "új" hólyagot!
2022. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%

Nem csodálom, hogy rosszul vagy ettől, nem irigyellek.

Vannak, akik így élnek, nyilván más és meg kell tanulni a helyzetet kezelni, ezzel együtt kell élni. Kérdés, hogy a műtét után mennyi az esély a túlélésre, megéri-e ezzel szenvedni, de hát ezt senki sem tudja megítélni előre.

2022. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
43%
#3:Gondolod ez nem került még szóba az orvosával? Egy daganatos betegségnél ez egy alapvető kérdés. Te vagy a szarházi, ha nem érted. Kérdező meg majd eldönti, hogy a hozzászólásommal megbántottam-e,egyedül neki van joga ebben döntést hozni.
2022. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

4# Oké, akkor elárulom hogy az az Ő MAGÁNÜGYE hogy a legrosszabb esélyeket megbeszéli az orvosával.


SEHOL NEM ÍRTA hogy daganatos vagy halálos beteg.


Ééééés kérdező! Jó hír!

Közeli ismerősömnek volt ilyen problémája és ő olyan orvost választott aki megoldotta neki műtéti úton azt hogy NE kelljen zacskóba!

Ugyanúgy pisil ahogy eredetileg.

(ha kéred priv mrgírom hogy melyik vidéki városban)

2022. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
89%
Oda van írva kulcsszavaknál, hogy húghólyag daganat. Igen, valóban az az ő magánügye, hogy az orvosával mit beszél meg, nem is kértem, hogy árulja el.
2022. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudok olyanról, hogy egy bélszakaszból is ki tudnak alakítani új hólyagot.

Van ismerősöm, akinek kivezették hasfalra. Zacskó, rá kell nyomni, nem szivárog.

2022. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!