Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha ma fürödtem a Balatonban...

Ha ma fürödtem a Balatonban lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Ma barátnőmmel bementünk a Balatonba, de csak derékig. Egy jó fél órát voltunk bent, majd még két órát sétálgattunk, de nagyon fújt a szél és a ruhám is vizes volt. Lehet tőle bajom?
2022. ápr. 16. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Megfázás, felfázás, hólyaggyulladás, veseproblémák..stb.


Titeket se az eszetekért fognak szeretni.

2022. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Hideg önmagában nem okoz betegséget. Az előző által leírt állapotok virális/bakteriális infekciók.
2022. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
A Balatontól nem. Azt viszont nem értem, hogy órákig minek sétálgatsz vizes ruhában, nyilván megfázhattatok.
2022. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Mondd, hogy nem ruhában mentetek be a vízbe.
2022. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A nadrágunkat levettük, de a pulcsim vizes lett és amikor felvettem a nadrágom a pulcsimtól azis.
2022. ápr. 16. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:
12 fokos Balatonba fél órát, csak úgy passzióból, gratula, nem sok eszetek van. Utána meg vizesen felvenni a ruhát, hát, titeket sem eszetekért szeretnek.
2022. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, hogy vagytok?
2022. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi rendszeresen fürdünk benne, télen is, változóan 10-30 percet, a hiedelmekkel ellentétben igen egészséges, csak nálunk nincs ennek kultúrája, ellentétben pl. az északi (pl. finn, svéd, norvég) népekkel.
2022. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!