Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy neocitran és egy fél szem...

Egy neocitran és egy fél szem rubophen után mikor ihatok meg egy 4.5%-os somersbyt?

Figyelt kérdés

A neocitrant délután 16:00 körül ittam, a fél szem rubophent pedig 17:30 körül. Azóta pihentem és kiizzadtam.


Este 9 körül már szabad meginni 1 üveget?


2022. ápr. 22. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán
2022. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Matt reszegre is ihatod magad, nem ciankapszulat vagy fel marek nyugtatot vettel be, csak veny nelkuli nulla erossegu xarokat.
2022. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es ez nem igaz, a kérdező két paracetamol tartalmú gyógyszert vett be, ez önmagában sem túl jó ötlet, de alkohollal különösen veszélyes, mert az alkohol és a paracetamol is a májban bomlik le.


[link]


Én 8 órát várnék az ivással. Egy Somersbyt inni amúgy sem sok értelme van.

2022. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 3-asnak igaza van, tessék jobban vigyázni a paracetamollal. A májátültetések jelentős részére emiatt van szükség. (De a kérdező még messze van a túladagolástól.)
2022. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze. 1 paracetamol + 1 somersby egybol majatultetest eredmenyez. Tenyleg ennyire hulyek vagytok?
2022. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mind a neocitran, mind a rubophen paracetamol.

A paracetamol a legkönnyebben túladagolható gyógyszer, mert annyi különböző nevű készítményben van benne, és annyira alacsony a túladagolást okozó dózis. És annyira nem tudják ezt az emberek. Ez is egy ok, amiért érdemes lenne egészségtant tanítani, már általános iskolától fogva.

2022. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!