Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mennyire kell...

Szerintetek mennyire kell aggódnom?

Figyelt kérdés

Első körben is hipochonder vagyok,kérlek ne bántsatok emiatt.

Mind2 mellemben szinte ugyanott érzek csomószerűt ami nem kör alakú hanem hosszúkás olyan 1cm-es lehet.A mirigyesebb mellemben sokkal jobban érezhető mint a másikban.Külső elvàltozásokat nem làtok rajta,viszont a sok önvizsgàlattól màr érzékenyek is a melleim.Szerintetek mennyire kell félnem?Elöző ultrahangom majdnem 2 éve volt. Megyek dokihoz de érdekelne a tapasztalatotok.Köszönöm


2022. ápr. 24. 07:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így nem lehet megmondani, lehet csak a mirigyeket érzed, de majd az orvos megmondja.
2022. ápr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha hipo vagy, ha nem, évente járj mammográfiára. Ennél többet senki laikus nem tud neked mondani.
2022. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A mirigyeket érzed. Mammográfiát fiataloknak nem csinálnak, UH-t igen. Menj el nőgyógyászati rákszűrésre, az amúgy is rendszeresen ajánlott, a doki a melleket is áttapintja, és szól, ha valami rendelleneset tapasztal.
2022. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Reggel megyek ultrahangra,de félek.Magánban járok évek óta nőgyógyászhoz,sosem nézi a melleket.Legalábbis ez a doki.
2022. ápr. 24. 15:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! Az lehet fibroadenóma, de nyirokcsomó is a borotválástól is, pláne, hogy mindkét melledben érzed. Nekem mindkét dolog van, évente járok uh-ra ellenőriztetni és ennyi.

Jó egészséget! 😊

28/N

2022. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most nézegettem neten.És a vonalszerű valamimet ott érzem ahogy a legfelső tejmirigy van,lehet csak ennyire érezhető lenne?Mind2 mellemben ugyanott de az egyikben jobban kitapintható
2022. ápr. 24. 15:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, csak a tejmirigyeket érzed.
2022. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Holnap haza érek írok mindenképp.Egyébként van aki még érzi így kitapintva a tejmirigyeket?Köszönöm
2022. ápr. 24. 16:30
 9/11 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok.

Még szoptatok és mindkét mellem csupa göröngy, ezt elfelejtettem írni. Egyébként, ha befeszítem a hasam, akkor a hasam is göröngyös, az valószínűleg zsír.

3 éve, amikor a fibroadenómát tapintottam ki, őrülten megijedtem. Este 9-kor vettem észre, másnap reggel 7-kor már nézte a radiológus ismerős, úgy be voltam tojva.

Minden rendben lesz! ❤️

2022. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem.Sok helyen azt olvasom mások kérdéseiben hogy ha nem csomót érzek(kerek)hanem ezt a vonalszerű akármit akkor az a duzzadt tejmirigy.Hosszúkás.....hát remélem,csak tudjak aludni reggelig.
2022. ápr. 24. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!