Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik bennem?

Mi történik bennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mindig is sokat aludtam nagyon . Ha nyolc irat aludtam akkor is kepes voltam ledolni meg egy par ora alvasra allandoan.

Azonban az utobbi kb egy honapba vettem eszre magamon hogy hihetetlen kimerult es faradt vagyok akarmennyi alvastol. Este nyolckor mar kidolok es meg masnap is alszom hosszas orakat.. a parom mar mondta h ez normalis hogy ennyit alszik valaki es valoban nekem is kicsit furcsa. Hetvegen is hulla vagyok hiaba alszom orakat a ket nap alatt. Buszon barhol kepes vagyok aludni akarmikor egyszeruennem tudom miert. Mostanaban a gyomrom se tul jol szokott menni a hasam is

Lehet ez siman csak genetika? Hogy ilyen magy alomszuszek vagyok? Mindig is ilyen voltam de par honapja feltűnt a növekedes.. Ha lehet ilyet mondani.

Mit gondoltok? Köszönöm elöre is


2022. ápr. 29. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészről a mostani időjárást nem normális, elnyomja az embereket. A helyedben rendszerezném az alvásaimat (minden nap pontban ugyan akkor kelni, hétvégén max 1-2 óra plusz) majd beiktatnék napi szintű testmozgást az életembe (torna, jóga, kocogás). A túlalvás nálam pl. ugyan úgy fáradtsághoz vezet, értelmetlen. Ha az ilyen egyszerű praktikák nem válnak be, elmennék alvásterápiára.
2022. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A pajzsmirigy alulműködés tipikus tünete a sok alvás / állandó fáradtság.

Egyébként meg lehet sima tavaszi fáradtság, vitaminhiány is.

Kérj egy vérképet a háziorvostól

2022. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nemreg voltam laboron es a verkepem normalis a hdl kicsit magas de ennyi

De egyebkent hihetetlen fronterzekeny vagyok ez igaz

2022. ápr. 29. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!