Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért pörgök túl ha egyszerre...

Miért pörgök túl ha egyszerre sok minden történik, vagy megszerzek valamit, lesz bennem feszítő érzés, ha egyébként nagyon nagyravágyó vagyok és imádok felvágni?

Figyelt kérdés

Bármivel kapcsolatban… ha elutazom valahova, egyből arra gondolok hogy amíg nem csináltam meg a világ legjobb képeit és nem posztoltam, addig felesleges itt lenni és már nem is akarom.

Mikor először volt egymillió forint a fizetésem, úgy éreztem hogy ez most túl sok egyszerre, már nem is kell több, először egyből el akartam költeni az összeset, utána már nem is érdekelt…

Vagy pl. ott van az evés… ha egy svédasztalos vacsorán vagyok, teljesen beporgok a túl sok étel látványától, mindent meg akarok enni különben bennem marad ez a feszítő érzés… ilyenkor rendszeresen rosszullétig eszem magam.

Nem szeretek 2x ugyanoda elutazni pl., attól is úgy érzem tulporgok es a második utat már értelmetlennek, feleslegesnek érzem és jön a feszítő elviselhetetlen érzés…

Hogy lehet hogyha valaki minél többet akar mutatni, az tulpörög pl. csak egymillió forinttól és úgy érzi már nem is akar több pénzt mert túl nagy feszültséget okoz benne? Mi lehet velem?


2022. márc. 13. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes a mohóság okairól olvasni, és azokon gondolkozni mi igaz rám? Hogy lehetne ezt az okoz megszüntetni? vagy elmenni egy ilyen rapid terápiára (5-10 alkalom) ahol ilyen konkrét dologgal foglalkozva tök nagy eredményt lehet elérni!
2022. márc. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet valami hormonzavar is a háttérben (adrenalinnal kapcs)
2022. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!