Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelent az hogy "jobb...

Mit jelent az hogy "jobb oldalon a cella media magasságában ábrázolódott nagyobb góc a T1 súlyozott képeken az előző vizsgálattal megegyezően hypointenz (burn out góc)?

Figyelt kérdés

Most kaptam kézhez az MR leletemet és érdekelne hogy ez mit jelent!?

🥺



2022. máj. 9. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebből önmamágában az előzmények ismerete nélkül annyit lehet mondani, hogy azt jelenti, hogy az a góc ami eddig is ott volt, most is ott van.

Az hogy mi az ott, vagy már tudod, és kezelnek vele mert bajt okoz, akkor nem ment össze, ami rossz. Ha nem tudjátok mi az akkor nem feltétlenül jelent rosszat, de ki kell vizsgálni.

2022. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kezelnek vele, infúziót kapok havonta!
2022. máj. 10. 06:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkornha az a cél hogy összemenjen, mert vagy rosszindulatú, vagy csak azért mert rossz helyen van bajt okoz, akkor a kezelés nem eredményes eddig sajnos, változtatni kell a stratégián.
2022. máj. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2 éve volt MRI vizsgálatom és nem változott az eredmény hanem ugyanolyan a mostani is mint akkor

Nem tudom ez akkor valamilyen szinten jó.Tévedek?

2022. máj. 10. 10:51
 5/5 A kérdező kommentje:
SM beteg vagyok szóval összemenni biztosan nem fog szerintem 😔
2022. máj. 10. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!