Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhat hirtelen végbélből...

Mi okozhat hirtelen végbélből alhasba nyilaló fájdalmat? Hasi uh, vastagbéltükrözés és onnan szövettani minták, proktológusi vizsgálat negatív.

Figyelt kérdés

2022. máj. 9. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Végbélgörcs
2022. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a hirtelen nyilaló fájdalom már évek óta jelen van. Mostanra heti vagy akár napi rendszerességűvé vált és általában székletvisszatartáskor, vagy paradicsomszószos ételek fogyasztását köveően erősödik. Epés reflux-szal vagyok diagnosztizálva, de a gasztrós dokim szerint az nem okoz ilyen jellegű fájdalmat.
2022. máj. 9. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem néha olyan érzésem van, amikor rámjön az inger, hogy kakilnom kell, mintha a végbelembe kardot szúrnának és felnyársalnának, szóval ilyen több másodpercig tartó szúró érzés, ami ürítés után teljesen elmúlik. Mindig nagy wc előtt jön rám, de egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor évente. Nem tudom egyről beszélünk - e. Szerintem a széklet lehet a ludas, vagy a gázok.
2022. máj. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is így kezdődött. Évente pár alkalom, majd elkezdett sűrűbben előjönni.
2022. máj. 10. 09:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok.

Ha megtudsz valamit, akkor kérlek írd ide meg. Én 3 éve voltam hasi uh-n egyéb okokból, de semmi eltérés nem volt. Székletem normális, minden nap van, egyéb gondom, lekopogom, nincs. Nagyon nem szeretném viszont, hogy ez az érzés állandósuljon...

2022. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma jártam urológusnál is, ott sincs semmi eltérés, szóval marad a végbélgörcs, amivel fingom nincs, hogy mit lehet kezdeni, vagy mivel lehet elkerülni. Ha valami csoda folytán mégis kiderülne az ok, akkor megírom ide.
2022. máj. 10. 20:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Intimtornát érdemes megpróbálni, ha vki idetévedne. Plusz ha valaki nőként tapasztalja ezt, a szervi okok kizárása után gondolhatunk peteérésre, terhességnél sem egyedi.
2023. júl. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!