Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítséget kérek. Hogyan,...

Segítséget kérek. Hogyan, milyen gyakorlatokkal tudom a merev Achilles ínt nyújtani illetve javítani, hogy időről-időre lazább legyen ? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kiskorom óta az átlagtól merevebb az Achilles inam. Pár éve mióta leálltam a sporttal és otthoni ülőmunkát végzek egyszerűen beállt és nagyon merev és rossz lett.

Pl: járásnál a bal sarkamat már alig bírom lerakni, bal bokámat alig bírom mozgatni

Segítsetek légyszíves, hogy újra lazább legyen, hiszen annyi dologhoz kell pl manuális autó vezetéshez is, ami az egyik álmom.

Illetve, ha foglalkozom vele: nyújtom, erősítem stb.. nyugtassatok meg, hogy ugye tud javulni pozitív irányba és nem marad így ?

És még olyan kérdésem lenne, hogy kb mennyi idő (hónap) alatt lehet elérni látható eredményt, ha minden nap, vagy minden másnap foglalkozom vele ?

Nagyon szépen köszönök minden választ és segítséget.



#láb #nyújtás #boka #Achilles #ín #achilles nyújtás
2022. máj. 13. 02:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, menj el a sebészetre, szerintem járhatsz állami gyógytornára és ott megtanulod a gyakorlatokat.
2022. máj. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress fel gyógytornászt,addig is használj izomlazító krémet!
2022. máj. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne aludj hason

Reggel nyújtózz

Állj lépcsőre úgy hogy a sarkad ne támassza és próbáld lefelé tolni.

Mondjuk egy ortopéd orvos lenne a legjobb először.

2023. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!