Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Achilles-ín szalag gyulladásom...

Achilles-ín szalag gyulladásommal kapcsolatban segít nekem valaki?

Figyelt kérdés

Másfél éve állapították meg, hogy a bokámban Achilles-ín szalag gyulladásom van de szinte havonta ritka esetben 2 havonta folyamatosan előjön és 2-3 napig minimum nem tudok lábbra állni de utána is csak úgy, hogyha egésznap jegelem és kenegetem.

Esetleg valaki tudna abban tanácsot adni, hogy melyik krém lenne jó rá? Két kenőccsel próbálkozok: Flector illetve a Ben-Gay


Előre is köszönöm a segítséget.



2013. dec. 27. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
egy barátomnak is ilyen volt. Ő sportkrémet vagy másnéven lóbalzsamot használt rá. semmilyen másmilyen komolyabb szerrel nem kente... neki bevált. lehet hogy neked is érdemes lenne kipróbálni. hátha... jobbulást!
2013. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam, sajnos nekem nem válik be, de azért köszönöm!
2014. jan. 2. 14:48
 3/3 anonim válasza:

Nekem is így van az írókezemmel (gáz mert az érettségire kell készülnöm).


Én a Diklofenák Nátrium gélt ajánlom. Nekem ugyan nem múlt el tőle de sokat javított rajta. Ez egy vényköteles nem-szteroidos gyulladáscsökkentő gyógyszer.


de csak turnosokban használom,mert hosszú ideig magas dózisban nem szabad.

2014. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!