Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hólyagok a torkon,mi lehet? N...

Hólyagok a torkon,mi lehet? Náthás tüneteim voltak március elején,talán február végén de pár nap alatt kipihentem viszont azóta nem múlt el az orrfolyásom.Másfél-2 hetente felerősödik de semmi más tünetem.Az torkomon is szokott lenni orrváladék de a

Figyelt kérdés
Lényeg hogy pár hete észrevettem hogy hólyagos a torkom és azóta sem múlt el, nem fáj. Tudja valaki mi lehet ez? A torkomon lévő orrváladéktol van? Valami allergia, vagy betegség? inkább Narancssárgás,(pirosas) hólyagok. Ha valaki segít benne hogy kell, képet is tudok csatolni

2022. máj. 13. 19:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Ui. Krónikus garat gyulladásra gondolok, hétfőn megyek orvoshoz. Azt olvastam lehet attól hogy gátolva van a légzés az orron keresztül (esetemben orr váladék)
2022. máj. 13. 19:25
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan hólyagok vannak az én torkomon is és mindig erezett,piros a garatom.

Mutasd a képet.

Feltöltöd a Képfeltöltés-képküldés oldalra és a linket bemásolod ide.

Majd én is lefotózom a torkom.

2022. máj. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen,krónikus garatgyulladás lehet,ezzel jár a hátsó garatcsorgás is.

Nekem is az van évek óta.Voltál orvosnál? A gégészetre kell menni ilyesmivel. Én is megyek,mert most is fáj a torkom,napok óta.Csináltam képeket a torkomról,de majd csak reggel tudom csatolni.Küldj te is torok képet.

2022. máj. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2022. máj. 16. 17:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Huha, ahogy látom elég pixeles lett feltöltés után... Majd este ujra próbalom. Mindegy remélem látható
2022. máj. 16. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Oke
2022. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!