Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől zsibbadhat a kar,kéz? N...

Mitől zsibbadhat a kar,kéz? Nyirokcsomótól zsibbadhat?

Figyelt kérdés

Van a hónaljam mellett egy duzzanat, pár hónapja, jövőhéten megyek ultrahangra.

1 hete kezdett el hamarabb elfáradni, zsibbadni a karom, kezem.

Nem tudom lehet e a 2 között összefüggés


2022. máj. 14. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nyaki porckorong kopástól van.
2022. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nyaki borda nyomja az ideget.
2022. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Néhány éve nekem is hasonló, zsibbadásos panaszom volt, bár nyirokcsomó nem. Az orvos vizsgálat előtt két lehetőséget vázolt fel: vagy szívbetegség, vagy egy ideget nyom valami. A szívemmel szerencsére nem volt gond. Mivel nem sokkal előtte költözködtem, a sok cipekedés miatt rosszul mozdulhattsm, ez okozta a panaszokat. Gyógytornàra jártam, 4-5 alkalom után rendbe jöttem.
2022. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad hogy hány éves vagy, de a nyaki erek meszesedése is okozhatja, ami nagyon komoly állapot.

Édesanyám zsibbadással került múlthéten sürgősségire. Kiderült a CT-n hogy meszesek a nyaki erek, ami agyi keringési zavart okozott, ami a stroke előjele.

Bent a kórházban találkozott egy fiatalabb ismerősével, aki ugyanezért került be.

2022. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!