Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jogosan nem tartanak nem...

Jogosan nem tartanak nem normálisnak a körülettem lévők?

Figyelt kérdés

Gimi után nem mentem egyetemre, mert egyszerűen nem tudtam összehozni azt a ponthatárt,ami kellet.

A szüleim mindig azzal jönnek, hogy én 15-16 éves korokban elcsesztem az egész életemet, mert akkoriban volt egy szerelmem, aki nem miatt nem tanultam.

Én tanultam de voltak olyan tárgyak mint a matek, amiből 2-es voltam mindig, volt olyan tantárgy sok amiből 5-ös, 4-es voltam.

Mindegy én egy közepes tanuló voltam, de nem akartam , nem szerettem tanulni.

3 szakmát megszereztem.

2 évig dolgoztam, utána férjéhez mentem külföldre.

Megtanultam egy idegen nyelvet perfekt anya nyelvi szintén.

De annnyira megszoktam külföldet, hogy nekem Magyarország már egy falu lett.

Egyszerűen nem tudok már magyar városban élni, Budapest nekem már egy poros fulnak számít.

Most szakítottam a párommal és haza kelett költöznöm a szüleimhez, és mindenki hülyének tart, meg azt mondják nagyra vágyó hercegnőnek érzem magam, mert vissza akarok menni külföldre.

Hiába nincs már ott párom, annyira megszoktam az otthoni légkört, hogy midegy nekem, ha szemetet szedek, csak külföldön, nagy városában éljek.

Azt mondja a családom mennyek Budapestre, ha nagy várost akarok, de ne mennyek vissza külföldre, pedig én vissza akarok menni, mert egyszerűen megfulladok itthon Magyarországon.

Azt modnja a családom, mennyek orvoshoz, mert szerintük nem vagyok normális, hogy külföldre vágyom vissza.

És mindig azzal jönnek, hogy még csak 25 éves vagy, nem kellet volna pasizni, hanem tanulni kellet volna.

De engem meg nem érdekel az iskola, nem tudok tanulni.

Külföld sokkal szebb , könnyebb a munkát találni, és jobban ki tudok kapcsolódni.


2022. máj. 16. 22:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Kicsit nem beszelni magyar? 😂😂😂
2022. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Én eleve azt nem értem, minek költöztél egyáltalán vissza a szüleidhez, én a helyedben maradtam volta ott, ahol élek.

Másrészt meg 25 évesen miért akarsz engedélyt kérni ahhoz, hoyg oda menj, ahová akarsz meg ahol jól érzed magad.

2022. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Azért mert külföldön a volt a férjem lakásában éltem, de szétmentünk.

Magyarországon pedig nincs lakásom, csak a szüleim családi háza.

Először dolgoznom kell sokat , hogy külföldön tudjak ki venni egy albérletet.

A családom pedig azt akarja, hogy éljek itthon Magyarországon, mivel már nincs külföldön férjem, azt mondják nincs ott semmi keresni valóm xddddd

2022. máj. 16. 22:12
 4/17 anonim ***** válasza:
Hol volt ez a külföld?
2022. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
London
2022. máj. 16. 22:13
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt mondják nem vagyok normális.....
2022. máj. 16. 22:14
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Hát amilyen összevissza stílusban írsz, nem csodálom...
2022. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az eddigiek alapján a családodnak van igaza, ami téged illet. Minden értelmes ember ott maradt volna, keresett volna ott munkát és megélhetést, nem pedig naívan idejönni, hogy majd keresel annyit, amivel vissza tudsz menni, addig meg a szülök tartsanak el!

Ezen kívül képtelen vagy értelmesen fogalmazni is, szóval elég sok baj van nálad.

2022. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8. Föleg ugye a brexit miatt... nem leszcegyszerű visszamenni, nem biztos h kap vízumot.
2022. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De nem volt , hol lakjak nem érted, nem volt lakásom.
2022. máj. 16. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!