Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy betegségem lehet?

Pajzsmirigy betegségem lehet?

Figyelt kérdés
Vérvételen voltam ahol nézték tsh, t3, t4, anti tpo. Nem mutattak ki eltérést. Viszont kaptam háziorvostól beutalót pajzsmirigy ultrahangra. Akkor így érdemes elmenni rá van esélye, hogy valami gond van a pajzsmirigyemmel vagy a vérvétel kimutatta volna?

2022. máj. 20. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt valamilyen panaszod, amire a vérvételt kiírta a doki?


Ha ő indokoltnak találta az UH-t, akkor ne fontolgasd, hogy érdemes-e elmenni! Menj el.

2022. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt erős szívdobogás, fáradékonyság, gyakori fejfájás, idegesség, láb fájdalom, feszítő érzés a nyakban ezek miatt.
2022. máj. 20. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menj csak az UH-ra.

Valszeg egy kis pm. túlműködésre utalnak ezek a tünetek, és létezik szubklinikus eset is. Tehát amikor az értékek (még....) jók, de már pl. meg van nagyobbbodva a pm.

2022. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok köszi a választ akkor elmegyek csak nem akartam, hogy azt mondják feleslegesen mentem oda 😅
2022. máj. 20. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj el, senki nem fog ilyet mondani, hogy felesleges...


Nők esetében eleve kéne hogy legyen pajzsmirigy szűrővizsgálat párévente... Nagyon sok "rejtélyes" betegség okát fel lehetne deríteni.

2022. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
A pajzsmiriggyel az a gebasz, hogy egy triász tagja. (Hipotalamusz-hypofízis-mellékvese tengely.) Bármelyik diszfunkciója okozhat, vagy utalhat a szentháromság másik tagjainál a normálistól eltérő működést.
2022. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!