Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kb 5 napja vannak ezek a...

Kb 5 napja vannak ezek a panaszaim: Hányinger,hol erősödik hol gyengül, szédülés, fáradtság érzés.(Volt menstruációm) PCOS és pajzsmirigy alulműködésem van. Enyhe hasfájás,diszkomfort érzésem van.Magasvérnyomás betegségem is van.Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 01:45
 1/6 A kérdező kommentje:

Hozzá teszem hogy volt egy éve colomoscopia és vastagbél gyulladást állapítottak meg nálam.Gyomortükrözés nem volt,de szedek Gaviscont mert van savam.A savam miatt volt nehézlégzésem(meg a pánikbetegseg miatt is)

Inzulinrezisztencia is van egy éve szedek rá gyógyszert.

Előre is elnézést a kérdésért,ha esetleg badarságot kérdeztem,csak nem akarok orvoshoz menni minden tünetemmel.

A hasam morog evés után illetve a savlekötő után is.

Az lenne a kérdésem esetleg valakinek valami ötlet?

Tavaly voltam sürgősségin és megnézték mindenem UH-on.Egyedül gyomortükrözés nem volt.

2021. máj. 23. 01:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. minden amit leírtál az életmódodból fakadó betegség és probléma. Erősen javaslom a táplálkozásod felülbírálatát egészséges, kevésbé savcsináló, kevésbé irritáló irányba és néhány hónapon belül begyűjtheted a rengeteg javulást.
2021. máj. 23. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az előzőhöz: ha erős aktuális tüneteid, vagy elhúzódó gyengébb tüneteid vannak, akkor azokkal fordulj orvoshoz, mert innen nehezen tudjuk kitalálni, hogy pontosan mi lehet.

Az viszont tuti, hogy az általad felsorolt problémák nagy részét hosszútávon képes megoldani, amit leírtam.

2021. máj. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt.Ha.nem múlik el pár napok belül felkeresem a háziorvosom.Covid teszten negatív azt elfelejtettem.
2021. máj. 23. 08:36
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
Rejtett gluténérzékenységre tippelek.
2021. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Brutális gyomorsavam van de már enyhül.Azota a szédülés enyhült.Gyomorfájás van.Főtt krumplit eszek.
2021. máj. 25. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!