Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyaki ultra hang az ki mutatja...

Nyaki ultra hang az ki mutatja ha gége rakom van vagy bármi nem oda illő dolog?Tegnap voltam ultrahangon minden rendben volt. Fura gombóc èrzès van a torkomban.Nem fàj táplálkozás közben meg el is szokott mullani magától.Fül orr gègèsz szerint reflux

Figyelt kérdés
Hipochonder vagyok rajt kattogok sokat ....
2022. máj. 26. 19:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nyaki ultrahang csak a kért vizsgálatra irányult.
2022. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ez reflux nekem is ilyen. Én is ezen paráztam, sokaig, de ha valami nagy gaz lenne, akkor bem birnad lenyelni a kaját, nem kapnál levegőt rendesen. Mozogj többet, figyelj arra, hog mindig legyen valami a gyomrodban, menj el gasztroenterologushoz, hogy kell e savcsokentő, diétazz, figyeld meg milyen kaják után jön ez ki.
2022. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem küldtek ultrahangra èn mentem magamtól hátha találnak ott valamit vagy hátha ez kimutatja ha vmi van( nyirokcsomot , pajzsmirigyet meg a nyelőcső csővem nézte meg.
2022. máj. 26. 20:31
 4/22 A kérdező kommentje:
Ìrt fel a doki gyomor védőt de sokszor nem vettem be elfelejtettem. Sok szénsavasat iszok meg energia ital stb . Rohadtul magamba tudom beszélni a rossz dolgokat már gyomor tűkrőzèsre is akartam menni...
2022. máj. 26. 20:32
 5/22 A kérdező kommentje:
Elmentem vérvételre is az hibátlan lett
2022. máj. 26. 20:34
 6/22 anonim ***** válasza:
Látta volna ha van nyaki lágyrésznél, pm-nél valami, de a gégén nem lát semmit.
2022. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Az ultrahang csak a szövet megvastagodást tudja kimutatni. Azt, hogy az rosszindulatú daganat-e csak a szövettanból derül ki. Mert ugye még, ha daganatod is van, akkor se biztos hogy rosszindulatú.
2022. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szóval ez negatív lett akkor nem kell azon aggódnom hogy van valami ?
2022. máj. 26. 21:50
 9/22 anonim ***** válasza:
A nyaki UH nem látja meg, ha gégerákod van. Azt gégetükörrel látja a gégész.
2022. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Értem. Gègèsz csak bele nézett azt mondta reflux
2022. máj. 26. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!