Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyaki ultra hang az ki mutatja...

Nyaki ultra hang az ki mutatja ha gége rakom van vagy bármi nem oda illő dolog?Tegnap voltam ultrahangon minden rendben volt. Fura gombóc èrzès van a torkomban.Nem fàj táplálkozás közben meg el is szokott mullani magától.Fül orr gègèsz szerint reflux

Figyelt kérdés
Hipochonder vagyok rajt kattogok sokat ....
2022. máj. 26. 19:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Borzasztó érzés.És hányan vannak így csak nem mernek beszélni róla
2022. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Látom másnak is vannak hasonló tünetei.

Én két hónapja érzem a gombócot a torkomban, sokszor "fáj", szinte egész nap erre figyelek. Tükrözésem volt ahol nem látták semmit, illetve voltam gégészeten, azt mondták hogy ép. Bár egy piros folt van a mandulám helyén.

Szerintetek érdemes elmenni egy nyaki uh-ra vagy más vizsgálatra? Mert nagyon rossz hogy már ennyi ideje ez van. Dokik savcsökkentőt adtak rá, mást nem mondtak.

ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!