Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen fajta böfögés/gyomor...

~Brigi~:$ kérdése:

Ez milyen fajta böfögés/gyomor hang?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már nagyon régóta gondolkodtam ezen, de soha nem tudtam meg mi lehet az oka, hogy így viselkedik a testem. Rendes böfögést csak nagyon ritkán adok ki, viszont úgy mond ez a bélhang, körülbelül minden étkezés után, ivás után előjön. Olyan, mintha a gyomorból jönne, és hosszú ideig tart. Próbálom sokszor visszatartani, mert ez kissé kellemetlen szokott lenni, már azt is kitapasztaltam, ha a jobb oldalamra fekszem, abba marad. Valaki tudja mi ennek a böfögésnek a neve? Utána szeretnék picit olvasni. Köszönöm a válaszokat!

#böfögés #Gyomor hang
2022. máj. 27. 01:40
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Rekeszizom probléma, sok gáztermelődés is okozhat ilyet, el kell menni orvoshoz, ha zavaró.
2022. máj. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!