Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha Nagy laborba küldenek...

Ha Nagy laborba küldenek vizelet adassál egyűt akkor abból sok minden háttérbeli probléma ki derülhet? Gondolok itt pl rákkos betegségekre vagy bakteriális fertőzésre vagy gyulladásra.

Figyelt kérdés
Voltam félhónapja a ház orvos által Nagy laborban és a vérvételnél kérdeztem a hölgyet mit fognak nézni, nekem akkor azt mondta szó szerint mindent. (Teljes labor jó eredménnyel zárult) Kicsit aggódom magam miatt azért is kérdezem. Nagyon szépen köszönöm előre is a véleményeket.

2022. máj. 28. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"(Teljes labor jó eredménnyel zárult)"

Akkor mi az amin aggódsz?

Egyébként gyulladást igen, daganatos betegséget nem mutat ki. Egyedül a leukémiát, a többinél csak enged következtetni arra, hogy további célirányos vizsgálatokra van szükség.

De mivel minden rendben volt, nincs miért aggódnod.

2022. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fogok menni Gyomorultrahangra következő hónapban. Ezért tettem fel a kérdést. Köszönöm a hozzászólást!
2022. máj. 28. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!