Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Dermoid ciszta lehet rák?

Dermoid ciszta lehet rák?

Figyelt kérdés
Találtak nálam egy dermoid cisztát a petefészkemen és nagyon félek hogy nem e lehet rák. A doki azt mondta hogy ez jóindulatú és hogy meg fog kellenni műttetni a közeljövőben. Volt már valakinek? Nagyon félek depressziós lettem ez miatt.
2022. máj. 28. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A dermoid cysta jòindulatu daganat. Kiveszik ès kèsz. Ez egy fejlődèdi rendellenessèg. Befelè nőt kültakarò rèszlet is lehet, lehet benne fog, szőr stb. De nem rosszindulatu ne aggòdj
2022. máj. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ha későn veszik észre elrákosodhat. Nekem még épp idejében elkapták, magasak voltak a tumor markerek, emiatt volt gyanús. De mivel semmilyen tünetet nem okozott ezért reméltük,hogy nem rosszindulatú. A műtét alatt csináltak rögtön biopsziát, mert ha rosszindulatú lett volna, akkor az a protokoll, hogy mindennek mennie kellett volna. Mivel még nem szültem, s jóindulatú volt, így csak az egyik petefészkem bánta.
2022. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!