Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez betegséget jelezhet ha...

Ez betegséget jelezhet ha ilyen a pulzusom ?

Figyelt kérdés
Okosórát hordok alvás közben , néha mint ma is azt láttam hogy akvás alatt volt 2 olyan óra amikor a pulzusom kb 45- 59 között maradt ez nem egymás utáni 2 óra hanen 4 óra különbség , arra gondolok hogy nem túl kicsi intervallum ez , nem kelkene jobban mozognia , akkor látok néha ilyet amikor ébren 1 órát mozdulatlanúl fekszem , de akkor nem alszom , nem utalhat ez bajra ? Vagy lehet ez mélyebb alvás ? Vagy lényegtelen ?

#alvás közben #Kis pulzus tartomány
2022. máj. 28. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy az okos órák ilyen szempontból nem a legmegbízhatóbbak.

Ha edzett vagy teljesen rendben van az a pulzus.

Ha aggódsz lehet kérni egy 24 órás vérnyomásmonitorozást, majd ott megmondják, hogy rendben van-e.

2022. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem éveken át 70-75 között mozgott (nem azt mondom, hogy ennél nem volt magasabb vagy alacsonyabb), most pedig idősebb koromban évek óta 60-65 ütés percenként és több orvos, köztük a kardiológus is azt mondta, hogy rendben vagyok. Én is így érzem.
2022. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mérd rendes pulzoximéterrel, mert az okosórák nem pontosak.
2022. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!