Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A sclerosis multiplexen kívül...

A sclerosis multiplexen kívül milyen betegséget jelezhetnek még az agyi gócok?

Figyelt kérdés
MR alapján 50-60 góc rajzolódik ki a fehérállományban. Az a kérdésem, hogyha nem SM-ről van szó, akkor mi lehet még?

2022. febr. 22. 15:38
 1/2 anonim válasza:
Hát tulajdonképpen bármitől, főleg fejlődési rendellenesség. Ezek jóindulatú daganatok, ciszták. Be vannak tokosodva és elvileg nem okoznak gondot. Nekem is vannak ilyenek az agyamba. Rengeteg rosszullétem volt ilyen 30 éves korom körül, aztán voltam CT és MR vizsgálaton és ott derült ki, hogy legalább 5-6 viszta van az agyamban. Doki azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni, ez így marad életem végéig. Elvileg ezek már nem nőnek tovább és az agy alkalmazkodott hozzá fejlődésnben.
2022. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1-es vagyok. Az elfelejtettem írni, hogy a rosszullétek pánikbetegség miatt jöttek elő és nem a ciszták miatt.
2022. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!