Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Még most is oltáspártiak a...

Még most is oltáspártiak a beoltottak?

Figyelt kérdés

Kérdésem nem provokatív, kíváncsi vagyok,még mindig meg vagytok-e győződve róla, hogy jól tettétek.


A rengeteg egészségkárosodás, mellékhatás, szívizomgyulladás, trombózis, izületi gyulladás, akár halál látható.


Most is beoltatnátok magatokat?



2022. jún. 1. 07:07
1 2 3
 1/26 Kólauborkával ***** válasza:
82%
Lehet csak nem követem a híreket, de forrást adnál? Egy darab ismerősömnek sincs semmi baja, pedig az összes fajta oltàsból kapott valaki…egyébként én sem vagyok oltva, de csak mert semmit nem csináltam amihez kellett volna.
2022. jún. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
89%
Mivel az ismeretségi körömben senkinek semmi baja nem lett tőle, így igen. Pedig a konteosok szerint tavaly szeptemberben meghaltunk mind 😂
2022. jún. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

Senkit nem ismerek, akinek BÁRMI baja is lett volna az oltástól... de olyat viszont többet is, akinek maradandó problémái lettek, miután a Covidot elkapta... Pl: sportolt, de már nem tud, nem bírja a futást sem. Az állandó agyi ködtől, fáradtságtól nem tud megszabadulni, pedig 24 éves. Azóta is szaglás/ízlelés problémái vannak. Felborult teljesen a menstruációs ciklusa. Még sorolhatnám.

Szóval ja, beoltatnám magam most is, minél előbb.

2022. jún. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
Én már halott vagyok a konteós haverom szerint, mert oltott vagyok, meg csipsz is van bennem, ergo robot is. Tudod van akinek kötelező volt az oltás, tehát nem mindenki oltáspárti aki oltott. Az meg, hogy valaki elhiszi a szakembereknek, hogy az hatásos, megvéd a komoly szövődményektől az nem hibáztatható.
2022. jún. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Mivel a nyugati világ döntő többsége oltott, a "rengeteg" millós halálozási számot kellene takarjon, ami szignifikánsan az oltáshoz köthető. Nemost nem igazán látom a hullahegyeket, tehát a kérdés hülyeség.
2022. jún. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nekem vannak ismerőseim. Egy srác, akinek az apukája meghalt szívizomgyulladásban oltást követően. Nagyimnak előjött övsömör, nem bírt felkelni a 3.után hetekig, neuropátiát kapott. Benne vagyok egy csoportban rengetegen panaszkodnak. Volt munkahelyemen(szociális ágazat) sokan izületi fájdalommal, más panaszokkal küzdenek. Az FDA oldalán rengeteg mellékhatást jelentettek.


Egy esetben 30 milliós a kártérítés.


[link]


Mellékhatások:


Szívizomgyulladás


[link]

2022. jún. 1. 07:32
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Mostmár pláne, mivel mostmár még több adat áll rendelkezésünkre, amik alapján látható, hogy nyújtott védelmet, még ha nem is 100%-os hatásfokkal, a kockázata meg mininális.
2022. jún. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Ez a csoport, ahol beoltottak panaszkodnak, kérnek segítséget. Sokan megbánták.


[link]

2022. jún. 1. 07:35
 9/26 anonim ***** válasza:
97%

"oltást követően"

Nem az oltást követően a lényeg, hanem hogy az oltás következtében-e. Egyikből nem következik automatikusan a másik.

2022. jún. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
4 oltást kaptam, a családban mindenki be van oltva legalább 2x, a gyerekek is, senkinek semmi baja nincs és kovidosak sem volt senki miután oltást kapott.
2022. jún. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!