Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan, aki eddig...

Van itt olyan, aki eddig oltáspárti volt de megváltozott a véleménye?

Figyelt kérdés
Miért és mitől?

2022. jan. 13. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Én oltás párti voltam.

Bár most is az vagyok a véleményem sok mindenről megváltozott.

2022. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Én oltás párti vagyok most is, de azt nem gondoltam volna, hogy még három oltás se nagyon véd meg. Tudom hogy el lehet így is kapni, meg a komolyabb bajtól meg véd. De! Amikor felvettem az influenza elleni oltás akkor soha nem kaptam el. Picit sem. Azt hittem, a covid oltás is ilyen hatásos hát nem. A kínai oltás olyan technológiával készült mint az influenza elleni oltás, még sem hatásos nagyon.
2022. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

"A beoltottak száma 6 299 590 fő, közülük 6 045 893 fő már a második, 3 306 370 fő pedig már a megerősítő harmadik oltását is felvette. "


Szerintem sokan lesznek, akik nem nyalják be. A 3. elmegy majd szerintem 4 millióig, de a 4. oltást szerintem már csak 1.5-2 millió ember torkán tudják csak lenyomni. Szépen lassan ébredeznek az emberek.

2022. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hála istennek, ébredezzenek is! Én régebben nem tudtam, hogy mi lenne a jó, oltani vagy sem, de már annyi rosszat hallani, hogy inkább mostmár ellene vagyok. Eleve az, hogy nem tudni, mit okoz majd évek múlva esetleg.. aztán most olvastam nemrég ezt a cikket:


[link]


Ezt eddig csak olyan helyeken lehetett olvasni, amikre rá volt sütve, hogy összeesküvés elmélet. Mostmár viszont kimondják nyíltan. Aztán ott volt egy cikk, hogy mégis összezavarja a nők ciklusát.. erre is mindenki azt mondta, hogy hülyeség. Sorra derülnek ki, hogy igazak azok a dolgok, amiket eddig úgy állítottak be, hogy csak az oltás ellenesek találják ki. Én azt nem értem, hogy hogyhogy van még olyan ember, aki beadatja..?

2022. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

"Gyengíthetik az immunrendszert és kifáraszthatják az embereket a négy havonta megismételt megerősítő oltások amellett, hogy nem is kivitelezhetők – figyelmeztetett az Európai Gyógyszerügynökség (EMA). "


Na igen, de végülis nem az oltástól lesz bajod. :D

2022. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Oltáspárti sosem voltam, inkább úgy fogalmaznék, hogy nagyon vegyes érzéseim voltak vele kapcsolatban, de végül beadattam, mert sajnos apukám covid következtében hunyt el, úgyhogy akkor ez tűnt akkor ésszerű döntésnek. Ekkor még ment az ígérgetés, hogy 2 vakcina elég a vírus megfékezéséhez, aztán lett 3, most meg mindjárt jön a 4. Amilyen erőszakosan próbálják lenyomni az ember torkán az már visszataszító. Már a 3.-at se kértem, bármivel fenyegetnek (ilyen-olyan korlátozások), nem is fogom soha. Ha ennyi adag sem elég, akkor életem végéig adogassam be pár havonta, vagy mi? Ha valamit ennyire tukmálni kell az emberre, akkor én azt mondom, hogy már csak azért se.
2022. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5%
Az a baj, hogy amikor ígérgették, hogy elég 2 vakcina a vírus megfékezéséhez, azt úgy gondolták, hogy mindenki szépen beadatja. És úgy valószínűleg elég is lenne. De így, hogy tele van oltatlanokkal, és (emiatt) az oltottaknak már lassan a 4. adagot kell belövetniük, kezd már sok lenni a jóból. Kettő oltás az oké, a harmadikat is kénytelen voltam beadatni, de negyediket azért már nagyon nem szeretnék.
2022. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

#7


jó ügyeletes bohócnak lenni? :)

2022. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Lóf.szt az oltatlanok miatt 7...
2022. jan. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én azt nem értem, hogy eddig 2 kellett, mostmár 3. A 2nél is azt mondták, hogy bármeddig érvényes lesz az az oltási igazolvány, most is azt mondják a 3ra. Mért kell ez? Úgyis fél év múlva megint a 3 se lesz már érvényes, hisz azt mondják, hogy 4-6 hónapig hatásos csak a vakcina.
2022. jan. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!