Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az hogy a vírusokkal...

Miért van az hogy a vírusokkal, immunrendszerrel foglalkozó tudósok szinte mindegyike oltáspárti, valamint komolyan veszi a covidot?

Figyelt kérdés

Szakanec, Tóth Sándor, Falus András (nem a volt tisztifőorvos), Rusvai, Kemenesi, Boldogkői, Duda Ernő, Erdei Anna... szinte az összes tudós.. másik oldalon van egy kettő nem szakmabeli mint egy gyógyszerész, ortopéd sebész... külföldön is a nyugdíjas Bahkdi aki szinte egyedül oltásellenes és mikrobiológus, de ott is pénz lehet mögötte mert már kijött a könyve...

Nem lehet mégis a kutatók tudósok többségének van igaza..


2022. jan. 17. 07:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Nyilvan nekik van igazuk, de az oltaselleneseket nem tudod meggyozni, mert “biztos lefizettek oket”…
2022. jan. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Egyrészt "tudósok szinte mindegyike oltáspárti" állítás nagyon-nagyon távol áll a valóságtól, a másik milyen oltást pártolnak akik azt teszik?
2022. jan. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
12%
Azért, mert ők tudják, hogy más megoldás nincs.
2022. jan. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Mert ehhez értenek, ennyi. Igazából a kételkedőket nem értem.
2022. jan. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem mindegyikük oltáspárti.

A maga idejében például Kepler is eretnek volt. És kinek volt igaza ? Nem a primitív többségnek.

Nem olyan rég az is tudományos tény volt, hogy egy csecsemőt nyugodtan meg lehet műteni, mert úgysem fáj neki. Igaz volt ? Hát nem.

Nikola Teslát sem engedték érvényesülni, mert nem érdek az ingyen áram.

A gyógyszeripar is qrva jól jár a coviddal. Nem azt mondom, hogy nem létezik a vírus, én is voltam az, de amit a vakcinákkal művelnek az megalapozatlan túlzás. Negyed annyit nem ér, mint reklámozzák. Tapasztalat.

2022. jan. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
A tudás nem mindig kedvező azok számára, akik ésszel nem képesek valamit belátni és csak a kényszert látják. Igaz ugyan, hogy akarata ellenére senkit nem lehet boldogítani, de mégis van olyan, hogy erkölcsi felelősség másik embertársunk, az ő egészsége iránt. Ebből adódnak a konfliktusok.
2022. jan. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Annyira bírom az ilyen kérdéseket. De visszakérdezek: 2020 előtt, tehát a covid mizéria előtt, a most pánikolók ki mit tett napi szinten saját testi és lelki egészségéért? Ha eddig nem volt fontos az egészségmegőrzés, most miért az? Ja, hirtelen lett egy influenzaszerű vírusjárvány és máris tele a naci a barnamacival?


A stressz, a pánik, a félelem, az agresszió, a túlhajszoltság ezek mind-mind gyengítik az immunrendszer erősségét.


Az ortopéd pl. mitől különbözik egy állatorvostól? A kérdés merőben provokatív! Aki az egészségügyben dolgozik valamilyen szinten, ők mind-mind tanultak vírusokról, baktériumokról, járványokról..nehogy azt hidd már, hogy akik nem a mainstream média hazugságait kántálják, ők semmit se tudnak.

2022. jan. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha nekem függne a létem a keresetem rajta én is azt szajkóznám.

Az ápolókat is elküldik ha nem ért ezzel egyet és nem oltatja be magát.

2022. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8. Nagyon kevés az eü dolgozó nem ettől függ... hidd el ha nem úgy lenne akkor simán mondanák ugyanis az összes eü dolgozót nem tudnák kirugni
2022. jan. 17. 12:35
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Jelenleg igen is ettől függ. Emlékszel még nem olyan régen volt, hogy az egészségügyet teljesen átszervezték, akkor volt, hogy kb 5500 egészségügyis mondott fel ( [link] Most továbbiak mondtak fel, mert nem akarták felvenni a kényszeroltást.


Tényleg olyan kevés az eü dolgozó, de azért több ezer dolgozót hagynak csak úgy elmenni, mintha ezt csak úgy megtehetnék.


Most kaptak egy csomó béremelést is. Nyilván ennek oka van és nem az, hogy éhbérért dolgoznának egyesek.


Lássál már a dolgok mögé is egy kicsikét.

2022. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!