Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vesefájdalom lehetett?...

Ez vesefájdalom lehetett? Lehet, hogy ennyire megfázott?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


holnapra kértem is időpontot ultrahangra magánba, hogy gyorsan tudjak haladni.

Tegnap éjjel kezdődött de a semmiből, tehát semmi előjele nem volt. Aznap este mikor jöttünk hazafele lehűlt kint az idő és fáztam. Elmentem zuhanyozni, ahol pisilnem kellett és olyan erős szúró görcs jött az oldalamba (bal oldalt) hogy le kellett guggolnom és percekig úgy maradnom, az egész testem görcsbe állt. Nem tudtam honnan ered, mert az egész bal oldalam éreztem kb. Ha nem enyhült volna, kiszóltam volna páromnak, hogy ügyelet.

Ezután pár óráig még hullámokban érezgettem, de eltudtam aludni. Másnapján enyhén, de megmaradt az érzés, viszont végigaludtam az éjszakát. Alig várom, hogy holnap mehessek a vizsgálatra.


Édesanyám szerint megfázott a vesém, de az se kizárt, hogy homok vagy kő.

De ez mindenképp vesefájdalom, ugye? Úgy tudnám leírni, hogy a hátam közepétől balra érzem, a bordák legaljánál, ami egészen az oldalamig érzékeny pl. kocogtatásra, van hogy előre is sugárzik.



2022. jún. 1. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Ezek alapján lehet vesegyulladás, ha homok lenne látnád pisilés után hogy valami van a vizeletedbe. Úgy menj orvoshoz, hogy középsugaras vizeletet viszel neki, a reggeli első vizeletből. Gyógyszertárban 400ft-ért kb lehet kapni hozzá tartájt anak a fele bőven elég ha megtöltöd. Max azt mondja neked kell külön laborba bevinni a mintát.
2022. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Aha valószínűleg azt mondaná, mert ez ahova megyek nem klinika, hanem csak UH-val foglalkozó központ. Nyilván a leletet elmagyarázzák, vagy közben mondják, mit látnak, de szerintem annyi.

De ha elmegyek már kész lelettel házidokihoz, biztos kérek vizeletre is vizsgálatot - az itteni dokinál azt mondják kérni kell, mert annyira nem erőlteti meg magát.. Ezért is megyek magánba.

Egyébként lázam/hőemelkedésem abszolút nincs szerencsére.

2022. jún. 1. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!