Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányni fogok, SOS (?) :'(

Hányni fogok, SOS (?) :'(

Figyelt kérdés

Valami nem volt oké az ebéddel szerintem és úgy érzem, hányni fogok.

Csak a problémám az, hogy 10 éve nem hánytam, és nagyon ki vagyok készülve, akárhányszor hányok, már kicsi koromban is nagyon sírtam előtte... :S

Tudtok bármi tanácsot, hogyan lehetne a helyzethez képest kevésbé kényelmetlenné tenni? Jobb várni amíg visszatarthatatlan vagy rákoncentrálni és kiengedni? Úgy érzem, ha nagyon akarnám, akkor jönne már.

Lavórba, vödörbe jobb, vagy WC-be?



2022. jún. 3. 14:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
84%

Hát ... akkor nicns más hátra mint előre. Sok sikert :/


26/n

szilvi

2022. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

Már van lavór, szóval imádkozzatok, hogy éljem túl! :/

2022. jún. 3. 14:34
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj kicsit büfizni előtte, nekem attól könnyebben jön (legalább hamarabb vége is lesz)!

Sok sikert.

2022. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
11%

wc főlé görnyedsz és a klótyó látványa el is inditja a cuccot


És túl vagy rajta


Amugy eléggé megmosolyogtató eza félek hányni, meg hogy lavórba hányni


Én ezeken a dolgokon azthiszem 6 éves koromban túl léptem


Lehet ti fiatalok vagytok, a mai korosztály már annyira életképtelen hogy méga hányás is egy hihetetlen dolog számotokra?!:D

Én például van hogy a pia miatt elmegyek hánynia klotyóra, aztán visszamegyek a társaságba és iszom tovább


Ha hányni kell akkor hányni kell, Mit kell ebből ekkora ügyet csínálni?

2022. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
85%

Emetofóbia! Én például attól félek hogy családtagot vagy közel állót kell látnom majd úgy..

mély lelki oka van ennek ami a gyerekkorban gyökerezik és rohadtul nem olyan kis vicces dolgok ezek mint amilyennek a begyöpösödött korosztályod látja.


26/n

szilvi

2022. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
26%
14. Számomra is eléggé szürreális hogy rosszul vagyok, de arra mégis van energiám hogy kérdést írjak ki róla. XD
2022. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
84%

"Én például van hogy a pia miatt elmegyek hánynia klotyóra, aztán visszamegyek a társaságba és iszom tovább"


Nekem meg ez szürreális, gusztustalan és igénytelen, és ez vált ki belőlem valamiféle lenézést.


Szerintem életképes vagyok mondható értelmes munkával, élettel, párkapcsolattal rendelkező, sportos, antialkoholista 30-asként. Még úgy is, hogy emetofóbiás vagyok, és 22 éve nem hánytam még betegen sem, mert akkora bennem a gátlás.

2022. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
81%
Jobban jársz, ha kijön! Ha benn maradnak a mérgek, begyulladhat a gyomrod, beleid, amit hetekig kezelhetsz. Dobd ki a wc-be, mint én a romlott gombát! Közben lehet öblíteni így nincs szaga, ott van kéznél papír arcot törölni.. praktikusabb!
2022. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
85%
Ha dúdolsz elmúlik a hányinger
2022. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 NTBS ***** válasza:
100%
WC. És, ha siettetni akarod, hánytasd meg magad. Hamarabb túl leszel rajta.
2022. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!