Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet szklerozis multiplex...

Lehet szklerozis multiplex tünete?

Figyelt kérdés
Négy napja járás közben szédülök és fejforgatáskor kettős látás van.Elkuldott a doki neurológiára, hogy kizárja a szklerozist!Van valaki akit ezek a tünetek alapján állapították meg?
2022. jún. 7. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Történt azóta valami? Engem is épp SM-re vizsgálnak…
2022. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Igen,sajnos SM beteg vagyok.Lumbalas,szteroid Vep vizsgálat után pozitív diagnózist kaptam .Ennek már két hónapja és még mindig nem vagyok jól.Milyen tüneteid vannak?Milyen vizsgálatokat kapsz?
2022. szept. 20. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnálom, remelem, hogy a “lazább” verzió és jól kezelhető. Hány éves vagy, ha szabad tudni?

Nekem koponya, és teljes gerinc MRI volt, negatív lett, így kizárták a SM-et. 33 éves nő vagyok. Minden jót neked!!!!

2022. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na az szuper, hogy neked nem SM van!Akkor mi okozza a tüneteket, kiderült?

45 éves szülinapomra kaptam a diagnózist.

2022. szept. 24. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudjak mi okozza a tüneteket. Nekem testszerte zsibbadásom van időnként, szinte mindennap kb 2 hete.

Verkepemben FVS meg neutrofil magas, duplája a normálisnak. Hasi ultrahang, koponya és teljes gerinc MRI negatív, EEG negatív, nőgyógyász negatív, tüdőmön van minimális folyadék mellé, kaptam gyógyszert rá, mellkas CT eredményre várunk. Fogalmam nincs, hova kellene tovább menni….más panaszom nincs, egyszerűen csak bizsereg időnként mindenhol (pár percre), aztán elmúlik. Neked pedig kitartást és a legjobbakat!!!!

2022. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!