Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van ott esetleg rezidens,...

Van ott esetleg rezidens, vagy orvostanhallgató? Mitől lehet ilyen pocsék az agyi MRI-m? Ez veszélyes? Mitől alakulhatott ki? 45 nő.

Figyelt kérdés
[link]
2022. jún. 7. 21:51
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*itt
2022. jún. 7. 21:52
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Mit mondott a vizsgaló orvos ?
2022. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan pocsék,persze lehetne jobb is.

A gócot meszesedésnek írja ill.az erek egy része gyenge. Gondolom kaptál kezelést (keringesjavító inf.kúra ?)

Mitől? Kor,dohanyzás (?),stressz, genetika, etc.

2022. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Azt látják rajta, mint az 5 évvel korábbin. Nem minden latin szó jelent betegséget.
2022. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Ha van is itt orvostanhallgató vagy rezidens, ezt biztos nem tudja. Mivel azt írja, hogy olyan, mint az előző felvételen, nagy baj nem lehet. Nem változott. Ha panasz van, neurológusnak érdemes megmutatni. Nem hallgatónak vagy rezidensnek, hanem szakorvosnak.
2022. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ott a pont, amit #4-5 ír.


Az 5 évvel korábbihoz képest nincs változás.

De ezt tutira elmondta a szonográfus is, vagy a kezelőorvosod, aki beutalt az MRI-re.

2022. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mit mondott a vizsgáló orvos? Menjenek a fenébe az összes! A mostani orvoslás egy nagy nulla, ha nem tudják mi bajod akkor pszichés. Évek óta beteg vagyok, ping-pongoznak, küldenek össze-vissza, ahelyett, hogy a testet egészben néznék. Persze, a kb. 50 tünetem mind pszichoszomatikus gondolom. Ne haragudj, de nincs jó véleményem az orvosokról. Nincs kezelőorvosom.
2022. jún. 12. 08:47
 8/20 A kérdező kommentje:
3-as. Hogy mitől? Azt én ks szeretném tudni, bár kutatásaim a ki nem kezelt krónikus fertőzések irányába vezetnek. Zoonózisok.
2022. jún. 12. 08:48
 9/20 A kérdező kommentje:

És aki még hiszi, hogy Magyarországon az orvosok lelkiismeretesen végzik a munkájukat, azoknak ajánlom olvasgatni a praxisblog oldal betegtörténeteit. Meg fogtok döbbeni, ha eddig nem tudtátok mi folyik “gyógyítás” címén.


[link]

2022. jún. 12. 09:54
 10/20 A kérdező kommentje:
természetesen a lelkiismeretesen-t idézőjelbe akartam írni.
2022. jún. 12. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!