Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van sajtszagú izzadságom?

Mitől van sajtszagú izzadságom?

Figyelt kérdés

Régebben, ha mondjuk elfelejtettem reggel használni dezodort, akkor sima izzadság szaga volt a hónaljamnak, de újabban valamiért tejesen más. Kicsit ilyen savanyú, sajtszagra emlékeztető szaga van. (Nem hinném, hogy az étrendem miatt lenne, ugyan úgy táplálkozom, mint régen, sajtos ételeket ritkán eszem, gyógyszereket pedig nem szedek.)

Nem tudjátok, hogy ez mit jelenthet?

Kéne aggódnom? Ilyennel érdemes elmenni orvoshoz, vagy csak kiröhögne?

(19F)



2022. jún. 8. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Gomba lesz az szerintem, vagy szimplán ilyen az izzadságod. Papám lába szokott sajtszagú lenni. De tudom, hogy milyen kegyetlen büdös.


Legjobb amit tehetsz elmész orvoshoz, vagy 0-24ben fújjatod magad ventilátororokkal egy bezárt szobában lehetőleg amin nincs ablak meg ajtó. És majd télen lebontod a falat magad körül.

2022. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Megváltozott bionóm. Ez a mai divat, a túlzott higiénia következménye. Az ember testfelületén (és beleiben) soktrillió baktérium él velünk szimbiózisban. Ha egyes törzsek kipusztulnak, a helyüket más, gyakran patogén fajok, vagy gombák veszik át. Nálad gomba lett az úr.
2022. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!