Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátomnak sajtszagú a...

A barátomnak sajtszagú a pénisze, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2016. febr. 23. 20:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Pfeej . Szokott mosdani ??? Habfürdő + tusfürdő + szappan, vízbe vele .
2016. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
91%

Fúúúj... köszi egyébként a kérdést. Épp fogyózom, és rohadt éhes voltam, de ahogy elolvastam elment az étvágyam :)


Küldd el fürödni mielőtt szagolgatod.

2016. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
71%
Az én páromnak is kellemetlen szagú, rögtön fürdés után is. A megoldást nálunk az illatos síkosító jelentette. Nagyon jól elnyomja a kellemetlen szagot és ízt is.
2016. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

Ennek több oka is lehet. Ha rendesen tisztálkodik és mégis egyből, akkor vagy felborult a bőr felületén lévő egészséges baktérium kultúra, ami pl. okozhat bőrszárazságot, ekcémát, vagy egyéb betegség (pl. anyagcserezavarok, ami lehet akár bélbetegség is) okozata. Persze lehet gombás betegség is, attól elég nehéz szabadulni (ketodiéta + gyógyszer).

Illetve lehet oka még az is, hogy milyen táplálkozási szokásai vannak. Ismertem olyat, aki napi 1-1,5 liter joghurtot minden nap bevágott. Attól az egész testszaga kb. olyan volt, mint az erjedt ementáli. :)

2016. febr. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Reszeld le, spagettire jó lesz.
2016. febr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Valószínű gomba okozza,lehet hüvelygomba is,ilyenkor mindkettőtöket egyszerre kell kezelni,de lehet lábgomba is. Sportolók cipője gyakran sajtszagú,ezt meg baktériumok okozzák,de ott van idejük elszaporodni a mosások között, ami egy tisztán tartott szerszámon lehetetlen.
2016. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
60%
Nem értem miért kellett lepontozni... Már meg sem lehet válaszolni egy kérdést? -.-"
2016. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ugyanez érvényesek a nőkre is. A nemiszervek nyálkahártyáján vajsavas erjesztést végző mikroorganizmusok élnek, a vajsavnak van ilyen szaga. A mikroflóra pontos összetétele és a keletkezett vajsav mennyisége erősen egyéni.
2016. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
08:13 csak szakadok xDDDD
2016. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Fújd be dezodorral jó bőségesen. Ha csíp, nem baj, az jelzi, hogy hat.
2016. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!