Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Félrenyeltem tegnapelőtt este...

Félrenyeltem tegnapelőtt este és alig kapok levegőt, ha felállok elfáradok és lekell ülnöm mert nem kapok levegőt, de ülve meg fekve se jobb, kicsit fáj a mellkasom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Miután félre nyeltem, az nap este sok volt a savam este. Mert éreztem mintha tele lenne a szám, és folyton nyelnem kellett ilyen savasat. Ilyen már volt többször 1-1,5 hónaponta egyszer.

#félrenyelés #mellkas-fájdalom
2022. jún. 9. 14:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jó. De nem arra, hogy azonnal elmúljon, nem savlekötő, hanem hogy kevesebb termelődjön.
2022. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Most láttam bocsi, nem nem jártak. Elengedtem a témát már azzal, hogy nincs semmi bajom.


Ez most jpbban zavar mert fáj levegőt venni is már néha, és ha felkelek mintha meghalnák alig kapok levegőt lekell ülnöm.

2022. jún. 9. 20:28
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát menj el az orvoshoz. Ha panaszod van, ki kell vizsgálni.
2022. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ez 20 évesen normális?
2022. jún. 9. 20:50
 15/15 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy ha nem kapsz levegőt, az nem normális. Lehet pszichés is, de ahhoz előbb ki kell vizsgálni.
2022. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!