Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnapelőtt reggel arra...

Tegnapelőtt reggel arra ébredtem hogy nagyon fáj a bal oldalam. Az orvos azt mondta lehet vesehomokom van. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Néha a fájdalom átsugárzik az alhasamba is.Először vakbálgyulladás gyanújával küldtek orvoshoz,de az orvos megütögette a vesémet és az fájt.Befolyásolhatja ezt az hogy most múlt el a menstruációm?

17/L



2014. okt. 6. 08:45
 1/3 anonim válasza:
Nekem volt vesekövem én is arra ébredtem hogy iszonyatosan fáj a hasam. Szerintem attól függ mennyire fájt mert hogyha mozogni se tudtál lehet vesekő vagy vesehomok,menjetek el egy orvoshoz engem azonnal bevittek a kórházba és ott kivizsgáltak. Ultrahangoztasd meg a hasad a biztonság kedvéért.
2014. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és a vakbél jobb oldalon fáj úgyhogy szerintem az nem valószínű. Egyébként a menstruáció is befolyásolhatja,pl lehet hogy megvastagodott a méhnyálkahártyád,de azt is lehet látni ultrahangon ha elmész nőgyógyászhoz. (Nekem is egyszer az volt,nagyon fájt a hasam egy ideig)
2014. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

tegnap,és ma is voltam orvosnál és a vesém ugyanúgy fáj nem enyhül a fájdalom.de mostmár a hasam annyira nem fáj,csak nagyon ritkán,inkább az oldalam.Vizeletvizsgálatra küldek el.

2014. okt. 7. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!