Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért változott meg ennyire...

Miért változott meg ennyire az orvos hozzáállása?

Figyelt kérdés
Voltam egy orvosnál magánrendelésen, alaposan kivizsgált és komoly bajokat diagnosztizált nála. Utána megbeszéltük, hogy a kórházban, ahol egyébként dolgozik majd beszél egy másik orvossal további vizsgálatok ügyében. Ezután már legközelebb a kórházban találkoztam vele, de ott már teljesen másként állt a dolgokhoz, mintha kicserélték volna és visszaszívta, hogy nincs is szükség azokra a vizsgálatokra. WTF? Ez most mi? Azt el kell mondanom, hogy abban a bizonyos kórházban már eléggé ismert a nevem, mert néhány éve bepereltem a kórházat és az egyik orvost el is marasztalták az ügyben. Lehet emiatt lett ez a nagy pálfordulás?

2022. jún. 13. 06:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen igen.


Nem is értem, hogy mit vártál ott?

Nyilván ott erőteljesen nem kedvelnek, te meg odamész....

2022. jún. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, de vizsgálatot ez alapján nem lehet visszautasítani.
2022. jún. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Itt a gyakorin erre pont megkapod a választ..

Miért nem kérdezel rá nála?



Válts orvost vagy menj máshová magánban, ha ennyire zűrös a helyzet...de a kórházban az orvosok TB alapon kötelesek ellátni és tájékoztatni a beteget mindenről.

2022. jún. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Hát bocsi, de beperled onnan az egyik orvost és a kórházat és visszamész? Az orvos társadalom összezár, "holló hollónak nem vájja ki a szemét". Én még a magánrendelésemen se fogadnálak, még ha nem is engem pereltél volna be.
2022. jún. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem mész a betegjogi képviselőhöz?
2022. jún. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha ettől szorongsz, akkor nem kellett volna pereskedni. Magánegészségügyből nincs átjárás közegészségügybe: [link]

Az orvosoddal igyekezz megbeszélni a továbbiakat.

2022. jún. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs átjárás, de itt másik orvost ajánlott neki a vizsgálatok miatt, tehát ilyen módon lehetséges.
2022. jún. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne csesztessétek már, lehet jogosan perelt.

Ettől függetlenül esélyes, hogy ez az ok. Vagy csak sietett és le akart rázni.

2022. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az volt, hogy átküldte, de a másik dokinak rossz volt a véleménye róla, és a privát dokinak elmondta az egészet elküldve a fenébe a beteget. Erre a privát doki mi a rákot csináljon? A dokik összezárnak.
2022. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beszelj vele privatban. Ki fog derulni. Nehez helyzetben vagy. Kepzeld magad a korhaz helyzetebe. Az az orvos akinel voltal privatban szerintem segiteni fog. Foleg ha mutetrol is van szo, fontos, hogy bizalommal legyel iranyukba, s ne aggasszanak dolgok. Jobbulast kivanok.
2022. jún. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!