Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik valami enyhíti a...

Létezik valami enyhíti a kegyetlen ibs tüneteket?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg, hogy Ibs-em van. Tudom, hogy nincsen rá gyógymód. Mégis abban reménykedem, hogy talán létezik valami ami enyhíti a tüneteket. Nekem az állandó hasmenéses verzió van+ allergiás vagyok a tejre amit teljesen ki is iktattam az életemből,de semmit sem ér. Emelett még rengeteg más dologra is allergiás vagyok, amit nem lehet kiiktatni és nyilván súlyossbítja a helyzetet. Ja és elviselhetetlen haspuffadás is társul a dologhoz, olyan, hogy akármit is eszem 4-5 hónapos terhesnek nézek ki..

25/N



2022. jún. 15. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából teljes életmód és táplálkozás váltás.

Nyilván ezt könnyű nekem leírni, de amit tudsz próbálj ezen változni. Stresszel hogy állsz?

2022. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy akármit eszem az kiváltja ezeket a tüneteket. Amit észrevettem, hogy még rosszabbá teszi a helyzetet persze kerülöm, de nem segít semmit. Vettem puffadásgátlót ami összesen két napig működött, azóta az se.

A stressz? hát igen egyértelműen része a mindennapi életemnek, de azt sem tudom elkerülni, mert az mindig ott van..

2022. jún. 16. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
A Gelsectan nevű gyógyszer kifejezetten IBS-re való. A rendellenes bélmozgásokkal kapcsolatos tünetekre jó. Pl.a te problémádra is érdemes kipróbálni. Nekem más típusú IBS-em van, nagyon bevált. Többféle tünetre működik. Recept nélkül kapható. Én kúraszerűen szedtem 1-2 dobozzal, alatta és utána is hosszú ideig teljesen tünetmentes lettem. A Duspstalin is jó IBS-nél, görcsökre, puffadásra főleg.
2022. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Érdemes lenne minőségi probiotikum szedésével erősíteni a bélflórádat.

Jobbulást!

2022. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves Harmadik! Neked mennyi idő után hozott változást a Gelsectan. Én már egy hete szedem és egyáltalán semmi, sőt a puffadás most még rosszabb is.
2022. júl. 7. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!