Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mások is elkapták ezt a...

Mások is elkapták ezt a hasfájós vírust?

Figyelt kérdés
Huhh,rengeteg kérdést lettel a gyakorin ezzel kapcsolatban, én is beteg lettem sajna

2022. jún. 16. 15:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Van még valaki, akinek olyan, hogy nem kell állandóan wc-re rohangálnia, csak x óránként 1x, de akkor viszont hirtelen, és görcsösen? Továbbá a széklet sem teljesen híg, hanem pépes.
2022. jún. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: jelen! Azt hittem ki se bírom a munkaidő végéig, ráadásul nem mehetek el akármikor wc-re... (vendéglátás) Pont ma kezdődött ebéd után, pedig semmi olyat nem ettem ami gyanús lehet, sőt azt amit mindig is szoktam! Nekem IBS-em van és laktózérzékeny vagyok, úgyhogy ezek miatt duplán odafigyelek az étkezésemre. Most én is gondolkodom, mégis mitől lehet, valószínűleg akkor én is benyeltem valamit. Ugyanazok a tüneteim mint neked.
2022. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
De az IBS az alapból nem ezt jelenti? Vagy annak mik a tünetei?
2022. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
#13: de igen, csak nekem már évek óta megvan ez, és kitapasztaltam mi váltja ki, miket kell kerülnöm (a stressz is ilyen, na azt nem mindig tudom elkerülni, de stresszes helyzetekben nem is görcsös hasmenésem van, szimplán többször elmegyek wc-re de az se olyan hogy azonnal kéne).
2022. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!