Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan esetleg akinek...

Van itt olyan esetleg akinek volt/van nyelőcsőgörcse?Elmondanátok nálatok hogy jelentkezett és mi volt a legalkalmasabb kezelés?

Figyelt kérdés

2022. jún. 20. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen létezik? Nem tudom, hogy nekem ez van-e, de napok óta olyan érzés van a nyelőcsövemben, mint mikor nagy falatot nyelek és érzem, hogy nagyon lassan és nehezen halad.
2022. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen van,nyelőcső röngtennel vagy manometriával diagnosztizálható
2022. szept. 2. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Bizony van, oesophagus spasmus a neve, tud olyan fájdalmat is okozni, hogy infarktusnak is elmegy. Amennyiben bizonyított, és nincs alacsony vérnyomás probléma, a vény nélkül kapható nitro mint, vagy nitro linguae spré nyelv alá szinte azonnal oldja (ez az, amit koszorúér-görcs esetén is adnak, erős vérnyomáscsökkentő Hatású is,, tekintettel arra hogy, a simaizmok görcs Séth oldja, ami az érben is található, így azokat is relaxálj ak, melyek kitágulnak, és nagyon esik a vérnyomás).
2023. szept. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet,te is szenvedsz ebben?Vagy csak ismered?
2023. szept. 2. 13:34
 5/10 anonim ***** válasza:
páromnak néha van, nekem meg elzáródni szokott és fuldoklom
2023. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szörnyű hány évesek vagytok,ha szabad kérdeznem?...Én egyelőre home made borsmenta olajjal próbálkoztam(menthacol),angol nyelvű szaklapok szerint eredményes,és a szubjektív tapasztalatom szerint is jó,bár nem száz százalékos...

Párodnak manometriával diagnosztizálták?Nekem egyelőre bárium nyeléses röngtent alkalmaztak,ott nem látszott,de endoszkópon sem,most a manometriára várok,az előbbi kettő sokszor negatív a gasztros doki szerint hiába állnak fent a tünetek...

2023. szept. 2. 20:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem diagnosztizálták de amikor begörcsöl neki elég egyértelmű belőle, hogy ez az, és nem tud nyelni és nagyon fáj neki. És eltart mire elmúlik. Ő 30-as, én meg 20-as éveimbe vagyok. Nekem egy hónapja minden napos a lefekvéskori fuldoklásom, most se merek elaludni, igaz ez más de ez is elég para nyavalya
2023. szept. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igaz én se tudok olynakor nyelni sokáig
2023. szept. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is 20-as vagyok...És mióta tart ez nálatok?Én azt olvastam 2-3 év után csökkennek a tünetek...
2023. szept. 3. 00:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább rosszabbodik, igaz kezelve valószínűleg javulna, anélkül meg orosz rulettezünk, ami nem jó. Régi probléma viszonylag, páromnak több éves, nekem egy éve volt az hogy el is záródott a légutam és majdnem megfulladtam. Azóta rettegek ettől, a nyelési gondok meg még régebb óta megvannak de rosszabbodik.
2023. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!