Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több mint 4 hónapja tartó...

Több mint 4 hónapja tartó hólyaghurut és végbél fájdalom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több mint 4 hónapja kezdődött. Először a soha nem múló vizelési inger, hólyagfájdalom, vizeletvisszamaradási érzés, és belül csípő farok, majd a végbélben nyomó érzés és fájdalom és égő érzés a végbélben. Azóta tart ez az egész.


Voltam már rengeteg vizelet baktériumtenyésztésen, rengeteg vérvételen, rengeteg benyúlós prosztata vizsgálaton, proktológusnál, és több ultrahang vizsgálaton is, meg egy alhasi röntgenen is, illetve ondó és húgycső pcr std tesztjeim is voltak. Orvosok semmit nem találnak, és nem is érdekli őket, nem akarnak foglalkozni vele.


Volt már 5 antibiotikum kúrám amiket felírtak az orvosok, szedtem gyulladásgátlókat, fogyasztok természetes készítményeket (pl tökmagolaj, tőzegáfonya), szedek canephront. Semmi nem használt soha.


Mit tegyek még?? Már elegem van belőle, nem bírom, senki nem tud segíteni, senki nem talál semmit, semmitől nem múlik el, mindig szarul érzem magam, boldogtalan vagyok, a halálon járnak a gondolataim, nem bírom, elegem van.


23F



2022. jún. 14. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A háziorvosodhoz vidd be az összes leletedet és kérd meg, hogy nézze át, hogy szerinte most hova lenne érdemes menned. A húgyúti fertőzések nagy részét okozó E Colira D Mannóz-t lehet megpróbálni, az 5 antibiotikum kúra miatt a bélflórádat szinte a nulláról kéne újraépíteni.
2022. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Jutottál valamire azóta? Igaz én nő vagyok, de hasonló tünetekkel
2022. szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!