Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Emellett a laboreredmény...

Emellett a laboreredmény mellett mi állhat a hasi fájdalom mögött?

Figyelt kérdés

Pár hónapja tartó, jobb bordaív alatti/környéki szúró, diszkomfort érzés. Néha gyakrabban érzem, van, hogy napokig semmi.

UH-ra kaptam időpontot, de addig még mindig van 2 hét (magán).

A labor eredményem elvileg jó.

Volt már valakinek ilyen jellegű panasza? Mi lett végül a probléma?

Minden rosszra gondoltam már, de olvastam akár epekő is lehet. Nem érzem, hogy étkezéssel összefüggésben lenne, de majd figyelem jobban.

Viszont nem tudom lehet-e lelki oka is? Édesanyám rákkal küzd, egy közeli hozzátartozóm pedig elhunyt pár hónapja.

31 éves nő vagyok.

Köszönöm!


[link]



2022. jún. 28. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott tompa nyomásérzés leni jobb oldalon. Evek ota megvan. Nekem van epekövem lehet az birizgál de mikor az ultrahangon mondtam neki ano hogy mit érzek job oldalo gyakorlatilag csak mosolygot. Semmit nem mondot ere anyit állapitot meg hogy van 1 epekövem meg az egyik vesémben is van egy kö meg hogy a májam minimálisan nagyobb zsirosabb mint kéne de semmi koros. Szerintem ez lehet epe de lehet ez valami bél baj is. Engem kb leszartak nincs semi koros azt annyi
2022. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnálom, hogy hasonló a problémád, de kicsit biztató, hogy kóros probléma nélkül is fennállhat ilyen tompa fájdalom.
2022. jún. 29. 10:54
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Ugyanez itt is, sokszor volt már. Például most is. És voltam uhn, vérvételen mindegyik negatív.


Szerintem lelki oka van.


Bélhangokat nem hallasz? Köldök körül nem szúrkál?

2022. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, de igen, hallok ilyen hangokat, és köldök körül is szokott szurkálni. Ez mit jelent?
2022. júl. 4. 09:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem akarom elszólni, de szerintem ez pszichés lesz. Mint nálam, mint nálad.


Viszont ezt nem merem mondani 100%ra, csináltas friss eredményeket. És ha mindenen végig mentél, akkor stressz vagy valami lelki baj.


Fertőzés? Igazából Magyarországon, minden bajt kivizsgálni egy jó pár év. Mert mindenhová mire időpontot kapsz.... Ezért érdemes bemenni sürgősségire vagy, esetleg ügyeletre és onnan tovább küld. És előbb kapsz időpontot. Meg megcsinálják a labort és a hasi uht.

2022. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Labor az rendben van, hasi UH egy hét múlva lesz. Megírom majd azért.
2022. júl. 5. 11:22
 7/10 sankarea válasza:

Kedves kèrdező!

Vègül mi volt a gond?

2022. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem találtak semmit! Valószínű a stressz, azóta nem fájdogál.
2022. aug. 12. 11:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo! Kaptal valami gyogyszert? Vagy kezelest? Ugyanez van nalam, honapokra kaptam idopontot! Ird le kerlek, hogy mi segitett! Koszonom szepen!
2022. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmit. UH-n annyit mondtak gyomorba, bélbe nem látnak bele, ha tovább fenn áll a probléma menjek tükrözésre. Így ha hónapokra kaptál időpontot UH-ra, én utána való időre kérnék ilyesmire is időpontot a biztonság kedvéért.
2022. okt. 10. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!