Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy baj ha elkapartam egy...

Nagy baj ha elkapartam egy humán papilóma vírusos szemölcsöt? Azt hittem egy kullancs vagy egy heg, és le akartam szedni. Mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés
Tudom bőrgyógyász, de sajnos nem csak az SZTK-ba nincs időpont, de magánba se találok időpontot csak 1-2 hónap múlvára.

2022. júl. 1. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor van, hogy az ember odamegy a rendelés elejére és bízik benne, hogy bejut.
2022. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Wáberer Medical Center magánrendelésen találtam 2 napon belül időpontot, mikor kellett. Most nem néztem végig, de július 11-re látok szabad helyet. Vagy csinálhatod, amit az előző írt.
2022. júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ilyent lehet? időpont nélkül szerintem sorszámot sem kapok abban az SZTK-ban, ahova járok, mert automata adja
2022. júl. 2. 00:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy nálatok hogy megy, de én több helyen azt láttam, hogy legalább az asszisztenst el lehet csípni és meg lehet kérdezni, hogy mikor tudná ezt megnézni az orvos, mert nagyon aggódsz miatta. Legtöbbször még aznap sorra lehet kerülni.
2022. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!