Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a hámló ujjbegyek...

Mi lehet a hámló ujjbegyek kiváltó oka?

Figyelt kérdés
Az ujjbegyeimen hámlik a bőröm. Nem nagyon vészes, csak a felső réteg és az is ilyen foltokban. Nem viszket, nem fáj csak egyszerűen látom és zavar ahogy kinéznek az ujjaim. Az év bármelyik részében előjön, 2-3 hónapig van aztán egy időre eltűnik. Közeli bőrgyógyásznál voltam, Nizoral kenőcsöt javasolt de semmit nem segít. Tudom, ezek alapján nem tudtok valami pontos diagnózist mondani, inkább azokat szeretném kérdezni akik hasonló helyzetben voltak/vannak és hogy nekik mi váltotta ki, mi segített rajta?

#bőrbetegség #Hámló ujjbegy
2022. júl. 4. 15:32
 1/5 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2022. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2022. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet ez vitaminhiány is.
2022. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha a lábujjadon is van, ott is kenjed.
2022. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, fiú. A lábujjamon maximum évente 1-2 nap jelenik meg, de az is csak alig észrevehetően. Vitaminhiány nem hinném hogy lenne, szedek vitaminokat mikor szükséges. Az étrendem átlagosnak mondanám, rengeteg gyümölccsel és zöldséggel. Vizet is iszok, napi 2-3 literrel.
2022. júl. 4. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!