Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért kezd el magától szivárog...

Miért kezd el magától szivárogni a pisi?

Figyelt kérdés
Úgy értem haza hogy nagyon kellett pisilnem és sikerült eljutnom a mosdóba, de ahogy odaértem elkezdett szivárogni a pisi és nem tudtam elállítani. Mire végre letoltam a nadrágomat rengeteg pisi bement. Ez mitől lehetett?
2022. júl. 4. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokáig húztad a dolgot. Ennyi.
2022. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De minden nap így érek haza és eddig nem fordult elő.
2022. júl. 4. 22:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Most meg igen. Többet ittál, korábban pisiltél...

Ne foglalkozz vele.

2022. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A záróizmod elfáradt, túl sokáig állt megterhelés alatt és amikor felerősödött az inger a wc látványától, nem bírta el az erősebb megterhelést.


Ne foglalkozz vele, de ne tartogasd ennyit és ennyiszer.

2022. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazuk lehet az előttem szólóknak. Feltehetően túlléptél egy bizonyos határt. Gondolom, lány vagy, aminek közvetlenül nem, de közvetve van fontossága a kérdés kapcsán.

A lányoknál szokott az lenni, hogy nem mernek elmenni mosdóba, inkább a végsőkig tartják.

Így hát nem tudom, neked mi volt az apropó, de ugye utaltál rá, hogy ez nem egyedi alkalom, hanem rendszeres, tehát lehet, valami olyasmi, mint amire utaltam.

Egyszerűen túl sokszor és/vagy túl sokáig csináltad ezt. Lehet, most másképp alakult kicsit a nap, és ez pont elég volt, hogy most ne bírd. Ha ez az első alkalom, akkor nem hiszem, hogy be kell, hogy pánikolj, de gondolkodj el azon, hogyan tovább és megéri-e ugyanígy élni a mindennapokat.

2022. júl. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elfoglalt anya vagyok. Munka után nem egyből haza megyek hanem még millió helyre és hiába pisilek indulás előtt, utána órákig nem jutok el a mosdóba.
2022. júl. 5. 08:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyivel vagy a(z utolsó) szülés után? Szülés(ek) előtt voltak hasonló gondok? Lehet, hogy utána történt valami?
2022. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokáig tartottad vissza és akármilyen elfoglalt vagy biztos van 2 perced beszaladni egy nyilvános helyre elintézni a dolgodat. Egy bepisilés nem tragédia. Én egyszer otthon elakadtam a ruhámnál és akárhogy próbáltam, nem tudtam letolni a nadrágomat. Nem bírtam tovább, végül úgy ahogy voltam, leültem a wc-re és bepisiltem. Nem stresszeltem utána emiatt és még mindig fel szoktam venni azt a ruhát (mondjuk nem nyáron, mert túl meleg van), csak azóta igyekszek nem az utolsó pillanatban eljutni a wc-re.
2022. júl. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!